Середа, 03 жовтня 2018 17:56

Заява з приводу спроб дискредитації українського націоналізму в Україні

Провід ОУН(б)
Заява з приводу спроб дискредитації українського націоналізму в Україні

Збройна агресія Росії проти України в Донецькій і Луганській областях та анексія Криму отримала широкий осуд як лідерів провідних держав, так і широкої громадськості у всьому світі та через економічні санкції стає все менш популярною в самій Росії. Щоб зменшити цей осуд і ослабити накладені на неї санкції, путінський режим через свої спецслужби використовує п’яту колону в Україні, представляючи свою агресію як вимушену війну проти «фашистського» режиму і «фашистських» організацій, що нібито прийшли до влади в Україні.

Зокрема з метою дискредитації українського національного опору відбувається масове вкидання в інформаційний простір фото і відеоматеріалів, що накидають нам імідж нацистів гітлерівського формату. Подібне здійснюється зокрема й через демонстративне зображення фашистської символіки, свастики поряд з червоно-чорним прапором та емблемою ОУН, портретами її провідників Степана Бандери та Романа Шухевича.

Українська Повстанська Армія та Організація Українських Націоналістів у Другій світовій війні жертовно захищали національні інтереси України у боротьбі проти всіх загарбників та окупантів, починаючи з німецького нацизму та російського імперіалізму. Нашою метою було створення Української Самостійної Соборної Держави, що дозволила б українській нації жити вільним і незалежним життям. Представлення борців за Україну нацистами з відповідною символікою є частиною інформаційної війни проти України, спрямованої на знищення української незалежності.

Постановочні фото і відеоматеріали з відображенням застосування гітлерівського вітання – зігування, невідомими особами на фоні українських національних символів заполонили Інтернет і передруковуються в західних медіа з відповідними коментарями, представляючи українців перед світовою спільнотою як фанатичних послідовників нацизму.

У зв’язку з штучною інформаційною кампанією демонстративної псевдофашизації України та загрозою її активізації під час відзначення річниці створення УПА 14 жовтня звертаємося до нашої влади з вимогою провести експертизу і офіційно прокоментувати такі фото і відеоматеріали. Якщо вони фейкові, або навпаки, якщо на них зображені реальні провокатори, які пропагують нацистську ідеологію, в обох випадках повідомити про це громадськість і в разі потреби застосувати силу закону.

Окрім дискредитації українства в очах західної спільноти подібні фото, якими заповнений Інтернет, мають ще один ефект: вони стимулюють російське суспільство до війни з Україною, оскільки пересічні росіяни таким чином отримують моральну мотивацію до боротьби не просто з історичним сусідом за конкретні землі, - ні, війна, яка з їхнього боку є фактично загарбницькою, завдяки ілюстраціям, де українці зі зброєю фотографуються на фоні нацистсько-гітлерівської символіки, відразу для росіян перетворюється на війну ідеологічну, війну з фашистами, що видозмінює моральний стан ворога і мотивує російське суспільство.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) в своїх офіційних заявах і документах неодноразово давала негативну оцінку спробам ототожнювати український визвольний націоналізм з фашизмом чи націонал-соціалізмом.

ОУН (б) рішуче відмежовується від провокаційних дій тих структур та осіб, які дискредитують націоналістичний рух використанням абревіатури «ОУН-УПА», бандерівської символіки, портретів Бандери, Шухевича та інших героїв українського національного опору поруч з нацистськими символами і засуджує подібні дії.

Loading...

Інтерв'ю

Ігор Лосєв: «Я думаю, що нашому народові потрібно років 20 хорошої національно-патріотичної диктатури»

Навколо мови ніхто не буде об’єднуватися. З такою заявою виступив президент України Володимир Зеленський.

14-10-2020 Інтерв'ю

Віктор Рог: Революція на Граніті – це перемога над страхом

  30 років тому, з 2 по 17 жовтня 1990 року, в центрі Києва протягом 16...

04-10-2020 Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн