Понеділок, 26 листопада 2018 12:48

Заява Організації Українських Націоналістів (бандерівців)

Стефан Романів, Голова ОУН (б)
Заява Організації Українських Націоналістів (бандерівців)

Багатосотлітня війна Росії проти України ніколи не переривалася, лише набувала різних форм, як то відкрита збройна агресія та окупація, масові репресії та вбивства, Голодомори, виселення, русифікація. Після Революції Гідності, внаслідок агресії Росії, здійсненої у ХХІ столітті, вже п’ять років триває нова війна за незалежність України, у т.ч. гібридна, внаслідок якої анексовано Крим і частину Донбасу.

25 листопада Росія здійснила збройний напад на українські військові кораблі в Азовському морі. Війна переходить у нову фазу на всіх фронтах: військовому, політичному, інформаційному, міжнародному, економічному. Українці повинні мобілізувати свої зусилля і виявити рішучий спротив.

Закликаємо:

  1. Президента, РНБО, Верховну Раду та уряд України – здійснити необхідні мобілізаційні заходи для зміцнення кордонів нашої держави.
  2. Державницькі політичні сили та громадянське суспільство – згуртуватися перед зовнішньою загрозою, відкинувши несуттєві протиріччя й припинивши дрібні міжпартійні чвари під гаслом «Держава понад партії».
  3. Всіх разом – очистити Україну від «п’ятої колони» Москви, що активізувалася в передчутті реваншу. Розгром внутрішнього ворога України послабить позиції Російської Федерації у цій війні. Вимагаємо припинити антидержавну діяльність явної і прихованої кремлівської агентури:

 

  • покарати путінського агента Віктора Медведчука, який керує процесами дестабілізації України;
  • притягнути до відповідальності ключових осіб, які відкрито працюють в інтересах Росії: Фірташа, Льовочкіна, Новинського, Ахметова та інших.
  • очистити українську економіку від російського бізнесу, оскільки він загрожує політичній та економічній стабільності нашої держави;
  • заборонити діяльність пропагандистських телеканалів «Інтер», «112», «NewsOne» та інших засобів масової інформації, що поширюють тези російської пропаганди, підривають основи національної безпеки та цілісність України.

 

Закликаємо міжнародну спільноту виявити реальну солідарність з українським народом. Політика санкцій проти Російської Федерації повинна бути розширена та інституціоналізована. Боротьба за суверенітет та державну цілісність України є також боротьбою за цінності свободи, демократії та мир у всьому світі.

Українців в діаспорі закликаємо організувати акції протесту під російськими дипломатичними установами та звернутися до урядів держав з вимогами дієво виступити проти агресії Росії.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) підтримує рішення про введення воєнного стану, який ми розуміємо як максимальну мобілізацію всіх зусиль української нації для протистояння споконвічному ворогу і закликаємо всіх українців дати агресорові гідну відсіч на всіх фронтах.

Ми на своїй землі! Ми переможемо!

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Олександр Добровольський: «Нам треба донести не просто правдиві історичні факти, а парадигму боротьби»

Про невідомі факти з діяльності національно-визвольного руху на Донбасі у ХХ столітті «Тижню» розповів історик...

15-05-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн