Четвер, 27 грудня 2018 16:23

З Новим Роком! З Різдвом Христовим!

Провід ОУН (б)
З Новим Роком! З Різдвом Христовим!

НЕБО І ЗЕМЛЯ НИНІ ТОРЖЕСТВУЮТЬ!

ДОРОГА УКРАЇНСЬКА РОДИНО!

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) щиросердечно вітає із Різдвом Христовим та Новим 2019 роком!

Золотий гомін коляди лунає над Україною! Веселяться разом днесь українці на Батьківщині та на поселеннях, бо «весела світу новина нині»! Бо Христос родився, «щоб землю з небом в одно злучити», щоб підняти нас до високих Божих чеснот любові, правди, духовної краси.

Колядуємо, насамперед, із думкою про українського воїна, українського героя, який нині не з родиною, а в холодному шанці боронить нашу землю від одвічного ворога. Віншуємо, найперше, з думкою, щоб Світло Різдва осінило його та рідних, зміцнило віру у торжество добра над злом. Нехай «зірка та на небесах» буде для нього омофором!

Колядуємо ще й із думкою, аби долинув той відгомін до мільйонів наших краян, розкиданих по всьому світу. Нехай донесеться до них різдвяне привітання – «Христос ся раждає!». Дай, Боже, щоб радісною луною озвалася в їхніх серцях наша традиційна, віками освячена коляда – «Бог предвічний народився». А від них, що на чужій чужиниці, почуємо оте журавлино-лепківське:

Далекий світ, великий час,

Пливуть літа рікою,

Гей, краю мій, не знаєш ти,

Як тужу за тобою.

Дай, Боже, щоб різдвяна коляда звеселила кожну українську родину, нехай новонароджений Ісус, який «в яслах лежить», витягне ручку і поблагословить кожну українську душу, подарує всім нам надію і добрі сподівання!

За нами Правда! З нами Віра! Врешті, «З нами Бог»! Отже, за нами – перемога!

Веселого Різдва! Щасливого Нового року!

Христос рождається!      Славімо Його!

 

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн