Четвер, 25 квітня 2019 14:20

Оцінку такому вибору дасть час

Провід ОУН (б)
Оцінку такому вибору дасть час

Заява Організації Українських Націоналістів (бандерівців)

Внаслідок другого туру виборів Президента України наступним керівником держави більшість виборців визначила Володимира Зеленського. Оцінку такому вибору дасть час.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) у зв’язку із цим наголошує, що націоналісти завжди стояли на захисті інтересів українського народу, незалежно від політичних обставин. Наші цінності залишаються незмінними і ОУН надалі буде стояти на їх сторожі. Ми не допустимо ні кроку назад стосовно здобутків Революції Гідності.

Самостійність і соборність Української Держави, наповнення її національним змістом, розвиток економіки, підтримка української мови, культури, освіти, українських Церков, національно-патріотичне виховання молоді, повернення історичної пам’яті, повна деколонізація, європейський напрям розвитку, забезпечення політичних прав і свобод, виведення України в регіональні геополітичні лідери, пошук надійних партнерів і союзників на міжнародній арені, повернення окупованих територій – це наші пріоритетні завдання і вартості. ОУН підтримує всіх тих, хто бореться за виконання цих завдань, й поборює тих, хто їх заперечує.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) заявляє, що для нас інтереси держави і нації вищі за тимчасову політичну кон’юнктуру і закликає українців, незалежно від результатів виборів, мобілізуватися для захисту національних інтересів.

Україна понад усе!

Loading...

Інтерв'ю

Володимир Балух: «Кримчани готові до акцій протесту»

Володимир Балух – один з найвідоміших представників українського опору в Криму. Від початку анексії півострова...

24-01-2020 Інтерв'ю

Віктор Рог: «Усе залежить від спільної праці і боротьби»

Публіцист та громадський діяч Віктор Рог завітав до Запоріжжя, щоб презентувати знакову книгу «Ієрархія національних...

20-11-2019 Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн