П'ятниця, 26 квітня 2019 16:19

Держава-агресор має понести відповідальність

Голова ОУН (б) Стефан Романів
Держава-агресор має понести відповідальність

24 квітня президент Російської Федерації Володимир Путін підписав Указ про спрощений порядок надання російського громадянства жителям тимчасово окупованих територій України, зокрема так званим «ДНР» і «ЛНР».

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) розцінює це рішення як черговий етап і нову форму агресії та незаконного безцеремонного втручання у внутрішні справи України, як яскраве підтвердження агресивних дій і намірів Росії щодо порушення територіальної цілісності нашої держави та зазіхання на її суверенітет.

Реакцією світової спільноти на чергове порушення міжнародного права з боку Москви та спробу черговий раз дестабілізувати ситуацію в Україні має бути гостре засудження подібних дій та посилення санкцій з вимогою звільнити окуповані території України включно з Кримом. Держава-агресор мусить понести відповідальність за свої дії.

ОУН (б) закликає українську владу докласти максимум зусиль для протидії агресивним діям Кремля та захисту прав і свобод своїх громадян.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн