П'ятниця, 26 квітня 2019 16:27

Великоднє вітання Проводу ОУН(б)

Провід ОУН (б)
Великоднє вітання Проводу ОУН(б)

Дорога українська родино! Друзі і Подруги!

Прийміть найщиріші вітання із найвеличнішим святом Воскресіння Христового! Це бо празник над празниками, торжество над торжествами!

«І стане той день для вас пам’яткою, і будете святкувати його як свято для Господа на всі роди ваші!»,– написано у Святому Письмі.

У християнській традиції всечесна Пасха Господня знаменує собою перехід із неволі гріха до Сонця правди, до спасіння, від смерті до життя. Бо своєю смертю на хресті Ісус Христос подолав смерть і відчинив нам браму до Царства небесного, до життя вічного.

В освяченій роками Великодній пісні согласно співаємо:

Радість з неба сяє ясна:

Завітала Пасха красна,

Радуйтеся щиро нині,

Бог дав щастя всій родині,

Бог дав радість нам з небес:

Христос Воскрес!

Нехай Великодні дзвони рознесуть цей радісний благовіст до кожної української душі як на Батьківщині, так і по всьому світу сущої. Нехай чудодійну силу цієї Божої радості відчує нині кожна українська родина. А, насамперед, мужні українські воїни, які боронять нашу землю від одвічного ворога, діти-сироти, вдови, нужденні, гнані та скалічені війною. Нехай вервички Великодніх кошиків навкруг українських церков символічно знаменують святий омофор для них.

Великдень! Знову й знову у всій своїй красі звучить та богонатхненна пісня, написана Богданом Лепким ще наприкінці ХІХ століття:

Земленька зі сну збудилась,

В трави, квіти замаїлась,

Звір і птичка веселиться,

Миром Божим світ краситься.

Люди! Мир дав Бог з небес:

Христос Воскрес!

Усе сьогодні оповите радістю Божої благодаті, бо «Христос востав – радість вічна»!

Святкуємо, веселімося разом днесь із вірою в Україну, у день прийдешній, у торжество добра над злом, світла над темрявою!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн