П'ятниця, 19 липня 2019 09:53

Критерії національного вибору

Провід ОУН (б)
Критерії національного вибору

21 липня українці обиратимуть депутатів Верховної Ради України. Народне волевиявлення проходить у складних умовах в тривожний час. Україна перебуває в стані опору московській агресії в часі переходу влади після нещодавніх виборів Президента. Отже мусимо виважено і відповідально підійти до обрання нового парламенту. В ієрархії національних пріоритетів на найвищих щаблях стоять питання національної безпеки, відновлення територіальної цілісності, втримання державного суверенітету, національно-патріотичне виховання молоді, деколонізація, розвиток економіки, пошук міжнародних союзників.

Виходячи з вищезазначеного, Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає дати рішучу відсіч всім промосковським реваншистським силам, «п’ятій колоні» Кремля, які під маскою «миротворців» і «переговорників» знову рвуться до влади.

ОУН (б) закликає оцінювати кандидатів і політичні партії не за красивими та модними «новими» гаслами та «брендами», не за кількістю популістських декларативних обіцянок та яскравих «шоу», але насамперед за їхніми реальними справами – як при державній владі, так і в позаполітичному житті, за сповідуваними цінностями. І нехай найвищим критерієм оцінки слугує ставлення кожного із них до Української держави як до спільного дому, до сакральної цінності, яка не підлягає сумніву чи обговоренню.

Україна понад усе!

 

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн