Понеділок, 19 серпня 2019 15:14

ОУН (б) закликає до спільної праці для захисту і розвитку держави

УІС
ОУН (б) закликає до спільної праці для захисту і розвитку держави

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) відбула 14 серпня в Києві нараду для обговорення та аналізу результатів президентських та парламентських виборів.

Участь в нараді взяли Голова ОУН (б) Стефан Романів та члени Проводу, референти секторів, Голова Головної Ради, представники областей, народні депутати. Учасники конференції проаналізували перебіг та результати виборчих перегонів та обмінялися думками щодо ролі та актуальних завдань і форматів діяльності Організації на даний час і перспективу.

ОУН (б) виразно стоїть на засаді принципів пріоритету національного державобудівництва та відновлення територіального суверенітету і закликає до активної участі в цьому процесі, відкинувши другорядні та несуттєві розбіжності.

Провід ОУН (б) окреслив свої актуальні ідеологічно-програмові засади в оприлюдненому в березні цього року Маніфесті, який лишається актуальним документом для безпосередньої дії націоналістичних сил.

Перед виборами ОУН (б) виразно визначила свої принципові позиції у визначенні засадничих «червоних ліній», визнаючи Росію як ворога та закликаючи спільними силами виборювати територіальну цілісність і суверенітет України, не йти на капітулянтські компроміси з Росією, не підпадати під тиск та впив зовнішніх потуг, орієнтуючись на власні національні сили і керуючись національною ідеєю.

Бандерівська ОУН стоїть на позиціях повної деколонізації України, продовження процесів декомунізації, відновлення історичної справедливості. Маємо спільно працювати над підсиленням ролі України в світі та для економічного розвитку держави.

Провід, фасади та членство ОУН (б) в різних політичних реаліях після 1991 року всією своєю працею та сферами впливу показали себе ефективним чинником в процесі розбудови держави й надалі продовжують виконувати свою функцію.

ОУН визначає необхідність поборення і знешкодження як зовнішнього ворога, так і його прямих і прихованих агентів в стінах парламенту та поза ними, зокрема проросійських депутатів та середовищ. Тому закликаємо Президента та Верховну Раду України стояти на захисті національних інтересів і не допустити руйнації національних здобутків, стати на сторожі національної державності та соборності.

Перед ОУН та всіма державницькими силами, керівництвом держави, народом, міжнародними партнерами, перед кожним українцем та українкою стоять нові можливості, нові виклики і нові перспективи. Об’єднаємо всі сили задля їх реалізації.

Українські інтереси – понад усе!

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: «Усе залежить від спільної праці і боротьби»

Публіцист та громадський діяч Віктор Рог завітав до Запоріжжя, щоб презентувати знакову книгу «Ієрархія національних...

20-11-2019 Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

30-09-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн