Вівторок, 17 вересня 2019 09:39

Ні формулі Штайнмаєра! Ні капітуляції України!

Провід ОУН (б)
Ні формулі Штайнмаєра! Ні капітуляції України!

Учасники нормандської четвірки готуються до свого саміту. Хоча досі немає чіткої позиції української влади, яку ж лінію вона буде там обстоювати, в останні дні від Президента та інших високопосадовців все частіше лунають заяви про імплементацію Мінських угод на основі так званого «плану Штайнмаєра».

Цей план, озвучений колишнім міністром закордонних справ від Соціал-демократичної партії Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, передбачає:

 • Проведення виборів в ОРДЛО до виведення російських військ і після цього – взяття Україною контролю над кордоном;
 • запровадження автономії для нині окупованих регіонів;
 • запровадження власної так званої «народної міліції» для цих регіонів;
 • амністію для всіх учасників проросійських бандформувань.
 • Організація Українських Націоналістів (бандерівців) застерігає, що реалізація такого «плану» буде мати незворотні наслідки для України і для всього цивілізованого світу. Він загрожує зняттям санкцій з Російської Федерації, щоб у держави-агресора знову були розв’язані руки для участі в міжнародному тероризмі та інших втручань у внутрішні справи суверенних держав.

  На окупованій території Донбасу немає українських органів державної влади, правоохоронних органів, там не працює українське законодавство. Тому там неможливо проводити ніякі вибори. Це дозволить лише легітимізувати терористів з так званих «ДНР» і «ЛНР», які зможуть безперешкодно пересуватися всією Україною, створюючи небезпеку для її громадян. Київ і надалі не матиме реального контролю над ОРДЛО, натомість прецедент «автономії» окупованого Донбасу спричинить ланцюгову реакцію проросійських сил. Як наслідок, нашій державі треба буде забути про інтеграцію в ЄС і НАТО.

  ОУН (б) рішуче засуджує будь-які кроки, що мають на меті компроміс з державою агресором! Адже ціною цього компромісу буде не мир, а ще більше кровопролиття. Закликаємо українське суспільство виявити рішучий спротив намірам і спробам реваншу й капітуляції.

  ОУН (б) закликає Президента України відмовитися від підтримки плану Штайнмаєра та інших зручних для російських окупантів приводів для виправдання військової агресії, підтримки тероризму і злочинів проти людяності. Ця угода несе загрозу українській незалежності.

  ОУН (б) звертається до лідерів Німеччини та Франції: не торгуйте цінностями! Ваша поведінка дискредитує Європейський Союз. Згадайте про Мюнхенську змову 1938 року, яка розв’язала руки Гітлеру. Адже історія має здатність повторюватися.

   

  Loading...

  Інтерв'ю

  Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

  Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

  14-10-2019 Інтерв'ю

  Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

  Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

  30-09-2019 Інтерв'ю

  Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

  Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

  27-08-2019 Інтерв'ю

  Веб-дизайн