Середа, 02 жовтня 2019 17:16

Не дозволимо узаконити «формулу капітуляції»!

Провід ОУН (б)
Не дозволимо узаконити «формулу капітуляції»!

Після того, як українська сторона підписала так звану «формулу Штайнмаєра» під час зустрічі у Мінську, у нас не залишилося жодних ілюзій щодо того, чи нова влада здатна претендувати на якусь суб’єктність в міжнародних перемовинах. Адже Росія, давши згоду на проведення саміту «нормандської четвірки» на рівні глав держав, де факто дала зрозуміти, що змогла дотиснути українську сторону й змусила прийняти свої умови.

Нова українська влада потрапила в пастку, з якої їй буде дуже складно вилізти. Президент, уряд і парламент поки не здатні адекватно реагувати на дії держави-агресора. І тому настає час для дії з боку громадянського суспільства. 

Тому Організація українських націоналістів (бандерівців) закликає українське суспільство та представників українства за кордоном змобілізуватися і бути дати готовими дати рішучу відсіч спробам узаконити капітуляцію. 

Адже просування «формули капітуляції», як би вона не називалася – формула Штайнмаєра чи ще якось - це шлях до окупації всієї України, до тисяч нових жертв і мільйонів нових емігрантів.

Loading...

Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

30-09-2019 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн