Понеділок, 17 лютого 2020 16:47

Шлях до миру пролягає через звільнення окупованих територій

Провід ОУН (б)
Шлях до миру пролягає  через звільнення окупованих територій

Скандальний текст під претензійною назвою «12 кроків для більшої безпеки України та євроатлантичного регіону», який виник під час Мюнхенської конференції з безпеки, викликав значний суспільний резонанс і отримав справедливу критику як з боку українських політиків, так і з боку вітчизняних та міжнародних експертів.

Цей одіозний текст спотворює об’єктивну реальність, проштовхує московську позицію і не вказує єдино можливих і адекватних шляхів до звільнення України, якими вбачаємо план, що зокрема міститься в Українській доктрині безпеки та миру, ухваленій Стратегічною Радою Руху опору капітуляції 31 жовтня 2019 року.

Справедливе обурення серед іншого викликає пункт про «перегляд національної ідентичності» з врахуванням інтересів Росії, Польщі, Угорщини. ОУН (б) виразно усвідомлює, що розмивання національної ідентичності на догоду агресивним сусідам прямо веде до розмивання державної суб’єктності і втрати суверенітету.

Шлях до посилення рівня безпеки в Європі веде через звільнення українських територій та відшкодування заподіяних збитків, завданих країною-агресором.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) засуджує спроби задобрити окупанта та звести на манівці українське суспільство і міжнародну спільноту. Не поступки і компроміси щодо Кремля, а лише засудження агресора, шлях боротьби, шлях спротиву приведе до перемоги і встановлення державного суверенітету на всій території України, а отже і до забезпечення безпеки в регіоні.

Loading...

Інтерв'ю

Сергій Квіт: «Донцов хотів, щоб українці були переможцями»

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає...

26-03-2021 Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн