П'ятниця, 06 березня 2020 16:25

Заява ОУН (б) щодо формування в Україні «коаліції капітуляції та реваншу»

Провід ОУН (б)
Заява ОУН (б) щодо формування в Україні «коаліції капітуляції та реваншу»

Останні кадрові рішення щодо Уряду і правоохоронних органів, ініційовані президентом Зеленським, остаточно сформували коаліцію олігархів, проросійських реваншистів та популістів.  Ці рішення віддаляють Україну від членства в НАТО та ЄС і є процесом геополітичного розвороту.

Безглузде звільнення Уряду і Генерального прокурора, які, на жаль, всі ці місяці були політично індиферентними, а тим самим зміцнювали антиукраїнський курс, є свідченням того, що владна політика базується на обмані й не відповідає українським інтересам.

Жодної  обіцянки, які щедро роздавалися на виборах, не виконано. Жодного прогресу, лише імітація реформ, які, насправді, прикривають панування олігархів.

Наміри владної команди уже відомі: проведення виборів на окупованому Донбасі вже в 2020 році, відмова від Криму, зміна зовнішньополітичного курсу, скасування люстрації, закону про мову, ревізія здобутків Революції Гідності та репресії проти українських патріотів.

Саме так виглядає реванш і капітуляція. Йде невпинне стирання усіх «червоних ліній».

Для того, щоб запобігти цим катастрофічними наслідкам, Організація Українських Націоналістів (бандерівців) звертається:

  1. До громадянського суспільства і політикуму в Україні із закликом об’єднатись для активної протидії реваншу і захисту державності. Відкинути непорозуміння і діяти за принципом «Україна понад усе!».
  2. До державних службовців, які вважають себе патріотами із закликом не виконувати розпоряджень, що суперечать Конституції України та йдуть всупереч національним інтересам. Публічно викривати усі антиукраїнські наміри та дії керівництва держави.
  3. До громадських установ української діаспори із закликом чітко і публічно висловити свою незгоду зі зміною курсу в українській державі й відходом влади від принципів Революції Гідності. До урядів країн донести інформацію, що, попри позицію чинної влади в Україні, український народ не прийме капітуляції і буде боротися за свої права і волю навіть тоді, коли весь світ буде проти нас.

ОУН (б) активно діє у всіх згаданих напрямках через партнерські організації та своє членство й симпатиків у різних державних, громадських та політичних структурах.

Закликаємо усіх небайдужих українців не мовчати і не сидіти, склавши руки. Часу залишилось обмаль. Від кожного з нас залежить доля нашої держави. Якщо об’єднаємось і діятимемо – переможемо.

Слава Україні!

Loading...

Інтерв'ю

Сергій Квіт: «Донцов хотів, щоб українці були переможцями»

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає...

26-03-2021 Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн