Вівторок, 17 березня 2020 08:02

Зупинити реванш – не допустити капітуляції!

Провід ОУН (б)
Зупинити реванш – не допустити капітуляції!

Підписані в Мінську представником України в Тристоронній контактній групі Л.Кучмою та головою Офісу Президента України А.Єрмаком документи про створення спільної Консультативної ради України з представниками окупованих територій Організація Українських Націоналістів (бандерівців) розцінює як державну зраду, якій потрібно надати належну не лише політичну, але й юридичну оцінку. І цю оцінку мають надати Президент України, Парламент, Служба безпеки України, Державне бюро розслідувань та Офіс Генерального прокурора.

Президент України повинен чітко висловити свою позицію щодо підписаних документів і якщо він з нею не згідний, значить А.Єрмак та Л.Кучма повинні бути негайно звільнені. Якщо ж він поділяє те, що було підписано в Мінську, бере на себе повну відповідальність і тоді вже його дії підпадають під державну зраду.

Парламент також має висловити свою юридичну оцінку тому, що було підписано і зробити все, щоб заблокувати імплементацію документу, який відкриває шлях до визнання російських окупаційних військ та московських колаборантів рівноцінною стороною переговорів. Окремі території Донецької та Луганської областей є окупованими Російською Федерацією в результаті військової агресії проти України. Лише Росія є відповідальна за все, що відбувається на окупованих територіях. І лише всенаціональний спротив та міжнародний тиск на Росію є дієвим механізмом припинення агресії, а не переговори з окупаційними адміністраціями РФ, які є не суб’єктами, а маріонетками.

Служба безпеки України, Державне бюро розслідувань та Офіс Генерального прокурора мають негайно відкрити кримінальні провадження проти Кучми та Єрмака за статтею «державна зрада».

Україна підійшла до небезпечної межі – «миротворча» політика Президента веде Україну до капітуляції та розхитування підвалин державності. Влада ще має шанс цього не допустити. Але якщо вони цього не зроблять, то повинні чітко усвідомлювати, що в Україні достатньо сил, які зупинять будь які дії влади в питанні здачі країни російському агресору.

Loading...

Інтерв'ю

Сергій Квіт: «Донцов хотів, щоб українці були переможцями»

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає...

26-03-2021 Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн