Середа, 15 квітня 2020 15:12

Великоднє вітання Проводу ОУН(б)

Провід ОУН (б)
Великоднє вітання Проводу ОУН(б)

Дорога українська родино! Дорогі брати і сестри!

Із радістю сприймаємо ми нині веселу звістку про Христове Воскресіння, яка є найважливішим доказом нашої Віри!

Багато століть минуло від того яскравого Ранку, коли сталося «чудо із чудес» і Христос силою Свого Божества воскрес із мертвих!

Щороку ми чуємо про Його преславне Воскресіння і щоразу наші серця наповняються почуттями неземної радості, бо «в славі з гробу Він повстав»! З цієї правди про торжество життя над смертю черпаємо ми потіху в труднощах, непохитну надію на остаточну перемогу українського народу, на його воскресіння до кращого буття вже на цьому світі.

Але сьогодні наша Батьківщина вкотре під загрозою злочинних дій одвічного ворога. Найкращі сини і доньки боронять її від новітнього вторгнення Московії на українські терени. Як і країни світу потерпаємо від нечуваної пандемії сучасного вірусу. То ж святкуємо нині, насамперед, із думкою про українських воїнів та лікарів. Саме вони є нині титульними представниками Нації, які боронять, лікують, рятують життя. Воскреслий Христос дає нам втішаючу обітницю: «Бо живу Я – і житимете ви!». Як після Христового воскресіння розбіглися вороги Його, так розбіжаться й «згинуть наші воріженьки».

Великдень – день радості, надії і торжества! «Пасха красна днесь витає»!

Тож прийміть найщиріші привітання із цим найвеличнішим святом для християн. «Христос Воскрес – радійте нині!». Святкуємо із вірою у торжество життя над смертю, добра над злом. Із вірою в Україну! Із твердим переконанням, що врешті остаточно запануємо «у своїй сторонці»! Бо з нами Бог!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Loading...

Інтерв'ю

Сергій Квіт: «Донцов хотів, щоб українці були переможцями»

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає...

26-03-2021 Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн