Понеділок, 27 квітня 2020 13:29

Зупинити агресора спільно

Провід ОУН (б)
Зупинити агресора спільно

З нагоди 75 річниці зустрічі американських військ та Червоної армії на річці Ельбі, президенти США та Росії випустили спільну заяву, відзначаючи перемогу над нацистською Німеччиною, та пообіцяли співпрацю в боротьбі із спільними глобальними загрозами.

Сьогодні всім уже вкотре наочно продемонстровано і є очевидним, у тому числі й для Сполучених Штатів та всього Західного світу, що нинішня Російська Федерація, як і колись Радянський Союз, спадкоємцем якого вона себе проголосила, є тоталітарною, агресивною державою, подібною в імперських шовіністичних діях і намірах до нацистської Німеччини.

Росія прославляє сталінізм як історичне явище і загрожує народам Східної Європи, намагаючись відновити гегемонію над ними. Найбільш показовим підтвердженням цього є російська агресія проти України.

Путінська Росія сьогодні, без перебільшення, виступає глобальною загрозою, в боротьбі проти якої Україна мусить мобілізувати всі свої власні сили. Водночас ми закликаємо об’єднатися для протидії агресору всі свободолюбиві держави, а також народи, поневолені Росією.

Агресивна назовні, Росія й надалі залишається безпросвітною «тюрмою народів» всередині. Тому гасло ОУН: «Свобода народам! Свобода людині!» сьогодні знову виходить на перший план. Воно ніколи й не втрачало своєї актуальності.

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн