Четвер, 16 липня 2020 10:17

Мова – держави основа

Стефан Романів, Голова ОУН (б)
Фото: EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO Фото: EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) рішуче протестує проти спроб антиукраїнських сил переглянути закони, спрямовані на розвиток і поширення в усіх сферах життя української мови, як єдиної державної.

Розбудова і зміцнення державності, національне самоутвердження українців, природне бажання зайняти гідне місце серед народів світу неможливе без подолання комплексу меншовартості, без належного статусу української мови у власній державі. Довгий час українська мова піддавалася колоніальною владою упослідженню та заборонам і ми не можемо допустити, щоби ті темні часи повернулися.

Питання захисту і розвитку української мови – це не лише питання політики та культури, але насамперед питання національної безпеки і державної перспективи. Державність української мови – це питання державності української нації. Цю істину добре усвідомлюють вороги України і саме тому не припиняють спроб знівелювати її значення і роль.

ОУН (б) закликає всі патріотичні сили, всіх українців в Україні та в усьому світі єдиним фронтом рішуче спільно виступити на захист рідної мови, давши належну відсіч нахабним спробам українофобів опротестувати і принизити її державний статус.

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн