П'ятниця, 21 серпня 2020 15:08

З Днем Незалежності, Україно!

Провід ОУН (б)
З Днем Незалежності, Україно!

 

Дорога українська родино!

 

 

Надсилаємо найщиріші вітання з нагоди величного державного свята – Дня Незалежності України!

Прагнення сформувати свою державу – типова ознака нації. Українська нація з прадавніх часів намагалася сформувати власну Державу. У всі часи існування Української держави вона зазнавала ворожих нападів і зазіхань. Біля витоків і на сторожі державності стояли великі мужі Української нації – Микола Міхновський, В’ячеслав Липинський, Дмитро Донцов, Євген Коновалець, Степан Бандера, Роман Шухевич. Поруч із ними – тисячі українських патріотів, героїв, знаних і невідомих, які поклали життя за Вітчизну. Зокрема, й новітні, які боронили тимчасово анексований Московією Крим і частину Донбасу.

Тож нехай це святкове привітання лине, насамперед, до ветеранів визвольної боротьби, до захисників Нації, які нині боронять Батьківщину на Сході нашої держави. До їхніх рідних і близьких. Хай кріпне віра у неминучу перемогу над однією з останніх імперій зла на планеті.

Наша держава гідна кращого майбутнього і чільного місця у когорті провідних держав.

З Незалежністю тебе, Україно! І нас усіх – українців, сущих на рідних теренах та в силу різних обставин розкиданих по всенькому світу!

«Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці»! Бо з нами Бог! Бо за нами Правда!

Слава Українській державі! Слава Нації! Слава Україні!

 

Loading...

Інтерв'ю

Сергій Квіт: «Донцов хотів, щоб українці були переможцями»

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає...

26-03-2021 Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн