Четвер, 24 грудня 2020 17:53

Бог предвічний народився!

Провід ОУН (б)
Бог предвічний народився!

Дорога українська родино!

Прийміть щирі вітання з нагоди Різдва Христового та Нового року!

Понад два тисячоліття тому Син Божий прийшов «із Небес, щоб спасти люд увесь», щоб Світло Його Різдва осінило Землю, благословило цей люд на мир і добро. Різдво Христове святкують люди всього світу, бо Він – спаситель цього світу, спаситель людства.

Колядуємо-щедруємо-засіваємо з думкою про Україну, щоб Новонароджений дарував їй «щастя, дарував долю». Новітній московський Ірод веде черговий наступ на нашу країну. Обмосковлюються анексований Крим та окуповані землі Донбасу. Замість українських чудових звичаїв і традицій вводяться диковинні, антинародні, безвірницькі «свята». Прикро, але й в Україні нині маємо чимало темних диявольських сил, яким світить не Різдвяна зірка, а кремлівська «звєзда».

Та з нами Бог! І новина, яка «нині ся з’явила», означає торжество Правди! Утверджує віру в прийдешнє України!

Святкуємо нині одне із найбільших християнських свят. Нехай наше віншування долине до українських воїнів, їхніх сімей, до всіх українських родин, які сьогодні єднаються у спільній коляді, щедрівці. Хай усім нам «сил Йорданська додає вода».

Бажаємо всім щедрого і благословенного Нового 2021 року! Щоб у ці Різдвяні свята достаток, любов, злагода і доля завітали до вашої хати, до нашої неньки України!

Христос рождається!              Славімо Його!

Loading...

Інтерв'ю

Сергій Квіт: «Донцов хотів, щоб українці були переможцями»

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає...

26-03-2021 Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн