Субота, 03 квітня 2021 10:17

Закликаємо до консолідації зусиль для відсічі Росії

Провід ОУН (б)
Закликаємо до консолідації зусиль для відсічі Росії

Провід Організації Українських Націоналістів (бандерівців) із занепокоєнням констатує виразне намагання Кремля загострити ескалацію збройної агресії проти України як шляхом неприхованого нарощення російських збройних сил на кордонах з Україною, так і очевидною активізацією промосковської «п’ятої колони» всередині нашої держави.

Москва цілеспрямовано загострює становище на тимчасово окупованих територіях, влаштовуючи провокації, наслідками яких є смерті наших захисників.

Метою активізації агресора є посилення тиску на Україну, розпалювання внутрішніх конфліктів і непорозумінь та змушення української влади та наших союзників до поступок агресору.

В цих умовах закликаємо українців в Україні та в світі до максимальної мобілізації й консолідації зусиль для надання належної відсічі агресорам на політичному, інформаційному, дипломатичному і військовому рівнях.

Вимагаємо від відповідних державних органів України зосередити увагу на посиленні обороноздатності держави на рубежах з агресором та знешкодження агентури Кремля. Необхідно закликати міжнародну спільноту до посилення санкцій проти московського агресора, виступити однозначно проти порушення територіальної цілісності України та втручання Москви у внутрішні справи нашої держави.

Loading...

Інтерв'ю

Сергій Квіт: «Донцов хотів, щоб українці були переможцями»

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає...

26-03-2021 Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн