Одне з важливих завдань, яке стоїть перед Україною після Революції Гідності, - очищення державних відомств від корупції. Нова команда МОЗ та доктор Уляна Супрун розпочали конкретні дії щодо викорінення корупції в системі охорони здоров’я.

Україна процвітатиме, якщо українці всього світу будуть підтримувати свою націю. Хорошим прикладом такої підтримки є співпраця “Вільних Людей” та Злученого Українсько-Американського Допомового Комітету США.

Нещодавно ми стали свідками взірцевої добродійності українців за кордоном. Мова йде про 1 тону літератури, виданої українцями Канади та Америки протягом ХХ століття та переданої для Молодіжного Націоналістичного Конгресу в Україну.

Громадські організації міста Києва закликають депутатів Київської міської ради дослухатись до позиції киян та перейменувати проспект Генерала Ватутіна у Деснянському районі на честь Головного командира Української повстанської армії, генерала-хорунжого Романа Шухевича.

Понад 1800 подарунків-миколайчиків передали дітям українських військових їхні ровесники – члени осередків Спілки Української Молоді, які мешкають в Канаді, Австралії, Сполучених Штатів Америки, Німеччині, Естонії та Великобританії.

Як правильно інформувати населення східної України про НАТО: експерти ділилися досвідом з освітянами Запоріжжя та Маріуполя, де за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні відбулися круглі столи на тему: «Співпраця Україна-НАТО в 2014-2016 рр.: практичні аспекти, здобутки,  перспективи». В заходах взяли участь студенти, викладачі, журналісти, громадські діячі (зокрема, й від руху «Вільні Люди»), експерти, були прочитані лекції, відбулися дискусії, було також проведено презентації проекту «NATO-Quest» та часопису «Шлях Перемоги», на шпальтах якого часто можна знайти цікаву і неупереджену інформацію про Північно-Атлантичний Альянс.

Нещодавно у видавництві «Критика» побачила світ оригінальна книжка: науковий збірник «На перехресних стежках: Іван Франко та єврейське питання у Галичині».

У сусідній Польщі вийшла збірка “науково-експертних” праць польських “політичних експертів” російської орієнтації “Степан Бандера в Києві. За кулісами української революції”. 

П'ятниця, 09 грудня 2016 12:40

Патріот Ющенко

З початком російської агресії проти України канадієць із українським корінням 51-річний Джон Ющенко, не вагаючись, подолав Атлантичний океан, аби дістатися Львова та допомогти українській армії.

В столичному готелі «Київ» відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Російська окупація і деокупація України: історія, сучасні загрози та виклики сьогодення». В ній взяли участь автори добротно виданих видавництвом «МП Леся» за рахунок коштів Благодійного фонду ім. Івана Григоровича Лозового наукових розвідок з українсько-московських (російських) стосунків протягом століть під вищенаведеною назвою. Серед них авторитетні історики, політологи, дипломати та громадські діячі сучасності: Павло Гай-Нижник, Олександр Палій, Володимир Василенко, Станіслав Кульчицький, Леонід Залізняк, Людмила Чекаленко, Богдан Галайко, Григорій Омельченко, Іван Лозовий, Василь Шкляр, Роман Коваль, Антін Мухарський та ряд інших науковців.

Інтерв'ю

Олег Баган: «У фатальному колі нерозуміння націоналізму»

(Розмова про філософські підтексти політики)

17-01-2017 Інтерв'ю

Сергій Василюк: «Україна починається з мови»

Сергій Василюк відомий шанувальникам не лише як лідер і засновник гурту «Тінь Сонця», автор і...

09-01-2017 Інтерв'ю

Станіслав Федорчук: «Робити вигляд, що українського Донбасу нема – це означає чинити злочин»

Близько півроку тому переселенці Донеччини і Луганщини, об’єднані бажанням боротися за звільнення малої Батьківщини, створили...

22-12-2016 Інтерв'ю

Веб-дизайн