Замість епітафії про Конституцію

Понеділок, 11 травня 2020 10:26

Наближаймо українську перемогу

Відзначення 9 травня як дати капітуляції Німеччини в Другій світовій війні вже віддавна в Росії перетворилося на войовничо-пропагандистську акцію, покликану заретушувати злочини СССР, зокрема періоду сталінізму.

П'ятниця, 08 травня 2020 15:20

В Україні зростає загроза реваншу

Звернення учасників революції Гідності проти реваншу

Вівторок, 28 квітня 2020 13:05

Відкрите звернення до ДБР

Громадський Комітет з вшанування пам’яті жертв Голодоморугеноциду 1932-33 років, Громадська організація «Всеукраїнська  правозахисна організація „Меморіал“ імені Василя Стуса» та  Світовий Конгрес Українців  занепокоєні заявою народного депутата  Володимира В’ятровича про його переслідування як колишнього Голови  Українського інституту національної пам’яті за організацію ним у 2018  році Міжнародного форуму “Україна пам’ятає, світ визнає!”,  присвяченого 85-роковинам Голодомору - геноциду української нації». 

Четвер, 16 квітня 2020 18:57

Зупинити реванш

Цього тижня в Україні набули широкого розголосу спроби завести кримінальні справи проти українських патріотів, представників державницьких сил. 

Союз Українських Організацій Австралії (СУОА) надзвичайно занепокоєний рішенням про створення Консультативної ради в межах політичної Тристоронньої Контактної Групи з урегулювання конфлікту на Донбасі, в яку увійдуть на рівних правах представники України та так званих Донецької і Луганської народних республік (ОРДЛО), які фактично є російськими терористичними організаціями та пропонуючи представників Росії, Німеччини і Франції бути за одним столом переговорів.

Відкрите звернення Стратегічної Ради Руху опору капітуляції до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо впровадження ринку землі через законопроект №2178-10

Четвер, 20 лютого 2020 16:08

Не забудемо! Не пробачимо!

Ці дні шість років тому стали вирішальними для перемоги над режимом внутрішньої окупації Януковича-Азарова. В Києві сотні українців заплатили за цю перемогу над московськими маріонетками своїми життями і кров’ю.

Цьогорічна Мюнхенська конференція з безпеки окрім іншого, на жаль, запам’ятається скандальною заявою “12 кроків для більшої безпеки України та євроатлантичного регіону”, яку буцімто спільно підготували кілька аналітичних центрів з Європи у співпраці з Російською радою міжнародних справ.

Заява Стратегічної Ради Руху опору капітуляції щодо результатів «Нормандської зустрічі» та подальших дій

Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Олександр Добровольський: «Нам треба донести не просто правдиві історичні факти, а парадигму боротьби»

Про невідомі факти з діяльності національно-визвольного руху на Донбасі у ХХ столітті «Тижню» розповів історик...

15-05-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн