Вівторок, 25 серпня 2015 00:00

Світовий Конґрес Українців вітає українців усього світу з 24-ою річницею незалежності України

Світовий Конґрес Українців вітає українців усього світу з 24-ою річницею незалежності України

"Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!"

Цими словами відомого українського поета Василя Симоненка українці всього світу заявляють у день 24-ої річниці незалежності України 24 серпня 2015 року про свою солідарність з народом України, який продовжує рішуче захищати суверенітет і територіальну цілісність своєї держави.

Незважаючи на невпинну агресію Російської Федерації, Україна і далі мужньо протистоїть ворогові та впроваджує свої національні реформи, будує міцні відносини з міжнародним співтовариством, стабілізує економіку, глобально просуває економічну спроможність та й далі інтегрує у європейське співтовариство.

Українці всього світу об'єдналися для досягнення першочергової мети – закріплення суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України.

У День незалежності ми у спільній молитві віддаємо шану всім, хто пожертвував життям за незалежність України. Ми також молимося за тих захисників України, які продовжують стояти на передній лінії проти агресора.

День незалежності – це найбільше свято держави. Тож нехай у цей день у всіх частинах світу вільно майорять українські прапори, символізуючи нашу єдність і підтримку українському народу в Україні, який прагне гідно жити у мирі, свободі і процвітанні.

“З нагоди 24-ої річниці Дня незалежності України висловлюю вітання Iєрархам і духовенству Українських Церков, Президенту, Прем'єр-міністру, Голові Верховної Ради України, мужнім захисникам України, які відстоюють її незалежність, складовим організаціям Світового Конґресу Українців (СКУ) та українцям усього світу,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Loading...

Інтерв'ю

Володимир Балух: «Кримчани готові до акцій протесту»

Володимир Балух – один з найвідоміших представників українського опору в Криму. Від початку анексії півострова...

24-01-2020 Інтерв'ю

Віктор Рог: «Усе залежить від спільної праці і боротьби»

Публіцист та громадський діяч Віктор Рог завітав до Запоріжжя, щоб презентувати знакову книгу «Ієрархія національних...

20-11-2019 Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн