Понеділок, 09 грудня 2013 16:23

Майдан можуть розігнати, люди готуються відбивати атаки

Майдан можуть розігнати, люди готуються відбивати атаки

Майдан скоро можуть розігнати правоохоронці, хоча МВС обіцяли не робити цього. Про це заявив народний депутат від ВО «Батьківщина» Юрій Одарченко. Нардеп попросив покинути військові намети жінкам і просив залишатися лише чоловіків, враховуючи небезпеку, що при штурмі може впасти важка конструкція намету і травмує людей.

В свою чергу комендант Майдану, нардеп Андрій Парубій зі сцени закликав чоловіків активніше долучатися до загонів самооборони:

«Нам дуже потрібні люди, особливо потребує охорони периметр наметового містечка біля Маріїнського парку з боку метро Арсенальна. Там зібралося чимало «тітушок», які можуть вдаватися до провокацій», - закликав нардеп.

В свою чергу в КМДА активісти готуються до активної оборони. В будівлю нікого не пускають, в ній знаходяться в повній готовності активісти ВО «Свобода» та афганці. Нагадаємо, що з боку Бесарабки дорогу до КМДА перегородили автобуси внутрішніх військ.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн