Середа, 22 січня 2014 23:02

ФІЛАРЕТ ВІДМОВИВСЯ ВІД ОРДЕНА ЯНУКОВИЧА

http://tvi.ua/
Глава Української Православної Церкви Київського патріархату Філарет Глава Української Православної Церкви Київського патріархату Філарет

Глава Української Православної Церкви Київського патріархату Філарет відмовився від ордена, яким його нагородив Віктор Янукович.

Відповідну заяву патріарха розміщено на сайті УПЦ КП.

Філарет вирішив також не приймати ордена Святого апостола Йоана Богослова, яким його нагородив Синод УПЦ КП з нагоди 85-ліття. "За тих обставин, які сьогодні склалися в Україні, коли загинули люди, а в центрі Києва триває жорстоке протистояння, я прошу не вручати мені нагород. Це моє рішення також підтримали члени Священного Синоду та інші архієреї", – наголосив Філарет.

"Розділяючи з українським народом біль та скорботу, Церква молиться за мир і припинення міжусобиць та закликає до молитви всіх вірян", – додав він.

Філарет благословив духовенство Київського патріархату "звершувати молитви там, де цього просять люди, сприяти втихомиренню ворожнечі".

Loading...

Інтерв'ю

Павло Садоха: «Португальці незалежно від політичних уподобань усі націоналісти. Нам варто на те рівнятися»

На залитій сонцем лісабонській вулиці майорить величезний синьо-жовтий стяг – українці проводять чергову акцію проти...

06-09-2018 Інтерв'ю

Сергій Кузан: «Ми повинні пережити момент становлення нації, а потім можна говорити про мультикультуралізм»

«Тиждень» поспілкувався з волонтером, заступником голови ГО «Вільні люди» Сергієм Кузаном про здорове патріотичне виховання...

05-09-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн