Вівторок, 12 грудня 2017 15:42

За доблесть, звитягу – почесні відзнаки

Тетяна Будар
За доблесть, звитягу – почесні відзнаки

У залі визвольних змагань Бережанського краєзнавчого музею з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера відбулося урочисте пошанування учасників АТО, війни на сході України та волонтерів Бережанщини.

Медалі «За незламність духу» одержали учасники АТО, захисники рідної землі Віктор Лазар і Петро Осадца, відзнаки «За доблесть та звитягу» –Ігор Проскуренко, Владислав Синовець, Тарас Вох, Руслан Шкільний, Роман Кіндрацький, Ярослав Янківський, Володимир Татарин.

Медалями «За врятовані життя» нагороджено медиків-атовців Віктора Іщука (лікар-хірург ЦРКЛ), Анатолія Мельника (фельдшер), Олега Кулину (рентгенолог), «За гідність та патріотизм» – волонтера Ореста Мельника, відзнаками «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» – волонтерів Зоряну Базилевич, Михайла Михайлечка та Василя Дудара.

Цього ж дня в приміщенні районного будинку культури з нагоди Дня Збройних Сил України відбулися урочистості і святковий концерт.

Мужні бережанські воїни безпосередньо були і є учасниками цієї неоголошеної гібридної війни з ворогами – підступними московськими агресорами, проявляючи справжній героїзм, відвагу, бойову майстерність, демонструючи високий патріотизм, стійкість і витримку. Безперечно, їх подвиги золотими літерами будуть закарбовані в історії Української держави та світовій історії. Тож велика вдячність бійцям та волонтерам, усім, хто щоденно обороняє нашу рідну землю, ризикуючи власним життям.

Loading...

Інтерв'ю

Олег Медуниця: «У реаліях гібридної війни інформаційна безпека – на першому місці»

Сьогодні наша розмова із заступником Голови Проводу ОУН (б), народним депутатом України Олегом Медуницею. Поговоримо...

13-11-2017 Інтерв'ю

Геннадій Іванущенко: «Апеляція до нашого героїчного минулого виховує нових героїв»

Працюючи з великими масивами українських документів, що збереглися в архівах Великобританії, відомий історик та архівіст...

06-11-2017 Інтерв'ю

Добрі справи по осені рахують…

Цього року жовтень несе нам не лише традиційні церковні, професійні та державні свята. Разом з...

29-09-2017 Інтерв'ю

Веб-дизайн