Вівторок, 13 березня 2018 19:37

Начальник Енергетичної митниці ДФСУ працює на окупантів

Сергій Багряний, УІС
Начальник Енергетичної митниці ДФСУ працює на окупантів

Після гучного затримання Володимира Рубана, якого підозрюють у співпраці з російською окупаційною владою на Донбасі та підготовці терактів та повалення конституційного ладу, «відкоркувалася» ще одна російська «консерва», а саме - начальник Енергетичної митниці Державної фіскальної служби України Ігор Піковський – бізнес-партнер Юрія Іванющенка, одіозного представника злочинного режиму Януковича.

Так, через декілька днів після винесення Стокгольмським арбітражем рішення на користь НАК «Нафтогаз Україна» у справі проти російського «Газпрому», Піковський заявив, що голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв має сплатити штраф за газ, що контрабандою (!) постачав «Газпром» для потреб окупаційних адміністрацій Донбасу в розмірі майже 8,4 млрд. грн!

Такі дії не лише є порушенням норм українського законодавства, зокрема – Закону про реінтеграцію Донбасу, але й актом прямої співпраці з державою-агресором, яка, крім всього, ще й шукає будь які можливості аби звинуватити «Нафтогаз» у не доброчесності.

Враховуючи всю небезпеку, яку несе особисто Піковський для енергетичної безпеки держави, патріотична громадськість оперативно вдалася до прямої дії: 13 березня «Вільні люди» завітали до офісу Енергетичної митниці ДФСУ.

Активісти закликали Піковського негайно написати заяву про звільнення і повісили йому на шию російські лапті як натяк на реальних хазяїв начальника Енергетичної митниці. Активісти попередили, що в разі відмови написати заяву про звільнення, вони неодмінно ще раз «навідаються в гості» і, проскандувавши «Піковського - в Росію!», відбули до Кабінету міністрів України.

Там «Вільні Люди» провели акцію з вимогою до влади чимшвидше усунути Піковського з посади, яку він поки що обіймає, провести службове розслідування, дати належну правову оцінку діям цього чиновника.

«У той час, коли Україна знаходиться в активній фазі чергового протистояння із Росією у сфері газопостачання, здобуваючи перемогу над російським «Газпромом» в міжнародних арбітражах, з боку енергетичної митниці ДФС - відверте сприяння окупаційним адміністрація РФ у Донецькій та Луганській областях», - відзначає заступник Голови Проводу «Вільних Людей» Сергій Кузан.

Loading...

Інтерв'ю

Павло Садоха: «Португальці незалежно від політичних уподобань усі націоналісти. Нам варто на те рівнятися»

На залитій сонцем лісабонській вулиці майорить величезний синьо-жовтий стяг – українці проводять чергову акцію проти...

06-09-2018 Інтерв'ю

Сергій Кузан: «Ми повинні пережити момент становлення нації, а потім можна говорити про мультикультуралізм»

«Тиждень» поспілкувався з волонтером, заступником голови ГО «Вільні люди» Сергієм Кузаном про здорове патріотичне виховання...

05-09-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн