Четвер, 14 червня 2018 13:02

Очікувана «гостинність» Московії

УІС
Очікувана «гостинність» Московії

Завтра бере початок світова першість з футболу 2018 року, але перші результати вже сталися напередодні. Постраждали фанати з Бразилії та Франції. У Санкт-Петербурзі таксист завдав черепно-мозкової травми, проломив череп і зламав ніс французу. Та ще й відібрав усі гроші. В іншого французького вболівальника відібрали телефон та понад п’ять тисяч рублів.

У Москві доволі вишукано пограбували фаната збірної Бразилії. Чоловік у формі поліцейського забажав, аби той показав документи та вміст кишень. Той надав паспорт та 2 тисячі доларів. Згодом, після «перевірки», бразилець недорахувався 1 400 «зелених-хвалених».

Світ пожинає плоди своєї байдужості і продажності. Відомо, що право на проведення фінальної частини москалі здобули завдяки багатомільйонним хабарам найвищим достойникам від гри мільйонів. Після виявлення цих ганебних фактів світова спільнота так і не спромоглася змусити ФІФА перенести Мундіаль до іншої країни.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн