Четвер, 14 червня 2018 13:02

Очікувана «гостинність» Московії

УІС
Очікувана «гостинність» Московії

Завтра бере початок світова першість з футболу 2018 року, але перші результати вже сталися напередодні. Постраждали фанати з Бразилії та Франції. У Санкт-Петербурзі таксист завдав черепно-мозкової травми, проломив череп і зламав ніс французу. Та ще й відібрав усі гроші. В іншого французького вболівальника відібрали телефон та понад п’ять тисяч рублів.

У Москві доволі вишукано пограбували фаната збірної Бразилії. Чоловік у формі поліцейського забажав, аби той показав документи та вміст кишень. Той надав паспорт та 2 тисячі доларів. Згодом, після «перевірки», бразилець недорахувався 1 400 «зелених-хвалених».

Світ пожинає плоди своєї байдужості і продажності. Відомо, що право на проведення фінальної частини москалі здобули завдяки багатомільйонним хабарам найвищим достойникам від гри мільйонів. Після виявлення цих ганебних фактів світова спільнота так і не спромоглася змусити ФІФА перенести Мундіаль до іншої країни.

Loading...

Інтерв'ю

Стефан Романів: Терор, який був у 1932 році, і терор, що сьогодні на окупованих територіях, мають одну мету – винищення

Минулого тижня у Києві відбувся XI Світовий Конгрес Українців – ініціативи, що координує роботу 20-мільйонної...

10-12-2018 Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Forum TV. Інтерв'ю з Сергієм Кузаном

Інтерв'ю Кузана Сергія - заступника Керівника Проводу Вільні Люди, координатора Національна ініціатива "Стоп Реванш" для канадського Forum TV. 

01-11-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн