Четвер, 14 червня 2018 13:02

Очікувана «гостинність» Московії

УІС
Очікувана «гостинність» Московії

Завтра бере початок світова першість з футболу 2018 року, але перші результати вже сталися напередодні. Постраждали фанати з Бразилії та Франції. У Санкт-Петербурзі таксист завдав черепно-мозкової травми, проломив череп і зламав ніс французу. Та ще й відібрав усі гроші. В іншого французького вболівальника відібрали телефон та понад п’ять тисяч рублів.

У Москві доволі вишукано пограбували фаната збірної Бразилії. Чоловік у формі поліцейського забажав, аби той показав документи та вміст кишень. Той надав паспорт та 2 тисячі доларів. Згодом, після «перевірки», бразилець недорахувався 1 400 «зелених-хвалених».

Світ пожинає плоди своєї байдужості і продажності. Відомо, що право на проведення фінальної частини москалі здобули завдяки багатомільйонним хабарам найвищим достойникам від гри мільйонів. Після виявлення цих ганебних фактів світова спільнота так і не спромоглася змусити ФІФА перенести Мундіаль до іншої країни.

Loading...

Інтерв'ю

Микола Посівнич: «Українське підпілля заміняло державні структури, не маючи своєї держави»

Чиновники, Служба безпеки України, поліція та навіть пенітенціарна служба впродовж цілого місяця допомагали дослідникам вирвати...

06-03-2018 Інтерв'ю

Націософія Олега Багана

9 лютого відзначив свій 55-річний ювілей відомий дрогобицький науковець і публіцист, керівник Науково-ідеологічного центру ім...

26-02-2018 Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн