П'ятниця, 22 червня 2018 16:15

Заборона навчання російською

УІС
Заборона навчання російською

Сейм Латвії прийняв в остаточному читанні поправки до закону про вузи, які передбачають заборону на навчання російською мовою у приватних вузах і коледжах.

Наразі Міністерство освіти і науки країни пропонує дозволити таким навчальним закладам реалізовувати програму викладання мовою, яка не відповідає вимогам закону, до закінчення терміну її акредитації. А з 1 січня 2019 року прийом студентів на таку програму буде заборонений. Дотепер закон про вищі навчальні заклади регулював використання мов тільки у державних вузах. Згідно статистики, близько третини студентів приватних вузів Латвії минулого року навчалися російською мовою.

Навчання у вузах далі можна буде проводити однією з мов ЄС. Це можливе лише в окремих випадках – для іноземних студентів і за програмами, передбаченими договорами про міжнародне співробітництво. При цьому, якщо навчання триває понад шість місяців, іноземні студенти обов’язково вивчають латиську мову.

Loading...

Інтерв'ю

Микола Посівнич: «Українське підпілля заміняло державні структури, не маючи своєї держави»

Чиновники, Служба безпеки України, поліція та навіть пенітенціарна служба впродовж цілого місяця допомагали дослідникам вирвати...

06-03-2018 Інтерв'ю

Націософія Олега Багана

9 лютого відзначив свій 55-річний ювілей відомий дрогобицький науковець і публіцист, керівник Науково-ідеологічного центру ім...

26-02-2018 Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн