П'ятниця, 22 червня 2018 16:15

Заборона навчання російською

УІС
Заборона навчання російською

Сейм Латвії прийняв в остаточному читанні поправки до закону про вузи, які передбачають заборону на навчання російською мовою у приватних вузах і коледжах.

Наразі Міністерство освіти і науки країни пропонує дозволити таким навчальним закладам реалізовувати програму викладання мовою, яка не відповідає вимогам закону, до закінчення терміну її акредитації. А з 1 січня 2019 року прийом студентів на таку програму буде заборонений. Дотепер закон про вищі навчальні заклади регулював використання мов тільки у державних вузах. Згідно статистики, близько третини студентів приватних вузів Латвії минулого року навчалися російською мовою.

Навчання у вузах далі можна буде проводити однією з мов ЄС. Це можливе лише в окремих випадках – для іноземних студентів і за програмами, передбаченими договорами про міжнародне співробітництво. При цьому, якщо навчання триває понад шість місяців, іноземні студенти обов’язково вивчають латиську мову.

Loading...

Інтерв'ю

Павло Садоха: «Португальці незалежно від політичних уподобань усі націоналісти. Нам варто на те рівнятися»

На залитій сонцем лісабонській вулиці майорить величезний синьо-жовтий стяг – українці проводять чергову акцію проти...

06-09-2018 Інтерв'ю

Сергій Кузан: «Ми повинні пережити момент становлення нації, а потім можна говорити про мультикультуралізм»

«Тиждень» поспілкувався з волонтером, заступником голови ГО «Вільні люди» Сергієм Кузаном про здорове патріотичне виховання...

05-09-2018 Інтерв'ю

Мислитель проти псевдоцивілізації: Ален Безансон і Росія

Розмова з публіцистом і перекладачем творів французького історика і політолога Тарасом Марусиком

24-08-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн