П'ятниця, 22 червня 2018 16:15

Заборона навчання російською

УІС
Заборона навчання російською

Сейм Латвії прийняв в остаточному читанні поправки до закону про вузи, які передбачають заборону на навчання російською мовою у приватних вузах і коледжах.

Наразі Міністерство освіти і науки країни пропонує дозволити таким навчальним закладам реалізовувати програму викладання мовою, яка не відповідає вимогам закону, до закінчення терміну її акредитації. А з 1 січня 2019 року прийом студентів на таку програму буде заборонений. Дотепер закон про вищі навчальні заклади регулював використання мов тільки у державних вузах. Згідно статистики, близько третини студентів приватних вузів Латвії минулого року навчалися російською мовою.

Навчання у вузах далі можна буде проводити однією з мов ЄС. Це можливе лише в окремих випадках – для іноземних студентів і за програмами, передбаченими договорами про міжнародне співробітництво. При цьому, якщо навчання триває понад шість місяців, іноземні студенти обов’язково вивчають латиську мову.

Loading...

Інтерв'ю

Стефан Романів: Терор, який був у 1932 році, і терор, що сьогодні на окупованих територіях, мають одну мету – винищення

Минулого тижня у Києві відбувся XI Світовий Конгрес Українців – ініціативи, що координує роботу 20-мільйонної...

10-12-2018 Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Forum TV. Інтерв'ю з Сергієм Кузаном

Інтерв'ю Кузана Сергія - заступника Керівника Проводу Вільні Люди, координатора Національна ініціатива "Стоп Реванш" для канадського Forum TV. 

01-11-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн