П'ятниця, 22 червня 2018 16:15

Заборона навчання російською

УІС
Заборона навчання російською

Сейм Латвії прийняв в остаточному читанні поправки до закону про вузи, які передбачають заборону на навчання російською мовою у приватних вузах і коледжах.

Наразі Міністерство освіти і науки країни пропонує дозволити таким навчальним закладам реалізовувати програму викладання мовою, яка не відповідає вимогам закону, до закінчення терміну її акредитації. А з 1 січня 2019 року прийом студентів на таку програму буде заборонений. Дотепер закон про вищі навчальні заклади регулював використання мов тільки у державних вузах. Згідно статистики, близько третини студентів приватних вузів Латвії минулого року навчалися російською мовою.

Навчання у вузах далі можна буде проводити однією з мов ЄС. Це можливе лише в окремих випадках – для іноземних студентів і за програмами, передбаченими договорами про міжнародне співробітництво. При цьому, якщо навчання триває понад шість місяців, іноземні студенти обов’язково вивчають латиську мову.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн