Понеділок, 25 червня 2018 14:43

«Вєсті» сходять на пси

Григорій Жибак, УІС
«Вєсті» сходять на пси

Давно кинулася в очі відсутність біля станцій метро розповсюджувачів промосковської газети «Вєсті».

Зодягнені у спеціальну форму, вони горлали на всі боки, щоб підходити, брати газету, одержувати якісну, безкоштовну і оперативну інформацію про найважливіші події у вашому місті, країні та світі. Наголошувалося також про найбільший тираж з-поміж усіх щоденних видань України.

На сайті видання повідомляється, що у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Кривому Розі газета поширюється в основному безкоштовно – біля станцій метро, на основних транспортних розв’язках, в кафе, бізнес-центрах, супермаркетах, готелях, автозаправках. Раніше так і було. Реалізовували «Вєсті» лише у кіосках. 

Вийшовши сьогодні із метро, біля Золотих Воріт, побачив двох жінок, які несміливо тримали цю газету в руках. Замість звичних пачок із тисячами примірників у них було лише з десяток газет у сумці. Кудись поділась і відповідна уніформа. Лише кепка в однієї з них. На моє звернення надати один примірник, реалізаторка відповіла московським «язиком», що газета тепер продається, по три гривні.

«Стала дефіцитом?»,– запитую. Після цього одна із жінок вельми зацікавлено почала читати, інша – ані пари з вуст.

Ось такої! Часи змінюються. Раніше впродовж хвилини можна було декілька разів підійти, щоразу кидаючи ці «Вєсті» у смітник. Тепер же злочинці супроти України бажають, щоб їхню ворожу діяльність українці ще й оплачували.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн