Понеділок, 25 червня 2018 14:43

«Вєсті» сходять на пси

Григорій Жибак, УІС
«Вєсті» сходять на пси

Давно кинулася в очі відсутність біля станцій метро розповсюджувачів промосковської газети «Вєсті».

Зодягнені у спеціальну форму, вони горлали на всі боки, щоб підходити, брати газету, одержувати якісну, безкоштовну і оперативну інформацію про найважливіші події у вашому місті, країні та світі. Наголошувалося також про найбільший тираж з-поміж усіх щоденних видань України.

На сайті видання повідомляється, що у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Кривому Розі газета поширюється в основному безкоштовно – біля станцій метро, на основних транспортних розв’язках, в кафе, бізнес-центрах, супермаркетах, готелях, автозаправках. Раніше так і було. Реалізовували «Вєсті» лише у кіосках. 

Вийшовши сьогодні із метро, біля Золотих Воріт, побачив двох жінок, які несміливо тримали цю газету в руках. Замість звичних пачок із тисячами примірників у них було лише з десяток газет у сумці. Кудись поділась і відповідна уніформа. Лише кепка в однієї з них. На моє звернення надати один примірник, реалізаторка відповіла московським «язиком», що газета тепер продається, по три гривні.

«Стала дефіцитом?»,– запитую. Після цього одна із жінок вельми зацікавлено почала читати, інша – ані пари з вуст.

Ось такої! Часи змінюються. Раніше впродовж хвилини можна було декілька разів підійти, щоразу кидаючи ці «Вєсті» у смітник. Тепер же злочинці супроти України бажають, щоб їхню ворожу діяльність українці ще й оплачували.

Loading...

Інтерв'ю

Микола Посівнич: «Українське підпілля заміняло державні структури, не маючи своєї держави»

Чиновники, Служба безпеки України, поліція та навіть пенітенціарна служба впродовж цілого місяця допомагали дослідникам вирвати...

06-03-2018 Інтерв'ю

Націософія Олега Багана

9 лютого відзначив свій 55-річний ювілей відомий дрогобицький науковець і публіцист, керівник Науково-ідеологічного центру ім...

26-02-2018 Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн