Вівторок, 26 червня 2018 16:34

«Сексотів» не люструватимуть?!

Григорій Жибак, УІС
«Сексотів» не люструватимуть?!

У Верховній Раді України внесено пропозицію не очищувати владу від штатних працівників чи негласних агентів КГБ!

Відповідний законопроект подав Микола Паламарчук із Блоку Петра Порошенка. Він пропонує внести зміни до Закону України «Про очищення влади», виключивши критерій застосування до осіб, які були штатними працівниками чи негласними агентами в КГБ СССР, КГБ УССР, КГБ союзних республік колишнього СССР, ГРУ Міністерства оборони СССР, закінчили ВУЗи КГБ СССР.

У пояснювальній записці автор законопроекту посилається на Конституцію України, її статус як демократичної правової держави, верховенство права, політичну, економічну та ідеологічну багатоманітність, гарантію свободи політичної діяльності тощо.

Ось тільки Паламарчук ані словом не обмовився, що всі ці співробітники та агенти якраз сприяли обмеженню перечислених вище прав і свобод людини, були причиною масових переслідувань, арештів, сфабрикованих справ.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн