Вівторок, 26 червня 2018 16:42

Дійсно українські курсанти

Григорій Жибак, УІС
Дійсно українські курсанти

Промосковські сили організували в Житомирі так звані заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, які насправді були приурочені до дня початку московсько-німецької війни, коли союзник Сталіна Гітлер напав на тодішній СССР. На захід були запрошені курсанти Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова.

Прибувши на місце організованого ворогами України шабашу, майбутні українські військові побачили людей із червоними прапорами, відразу сіли в автобус та покинули «свято». Таким чином вони уникнули провокацій і довели свою вірність Україні.

Дивує позиція житомирської поліції, яка не вбачає порушення законодавства. Мовляв, на червоних прапорах заборонені комуністичні символи серп і молот були зашиті.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн