Середа, 11 липня 2018 17:06

Злочини ФІФА та Московії

Григорій Жибак, УІС
Злочини ФІФА та Московії

Міжнародна федерація футболу остаточно скинула маску і прикриває злочини москалів. Дійшло до того, що ФІФА не допускає незалежних спостерігачів Всесвітнього антидопінгового агентства до допінг-проб учасників світової першості, яка добігає кінця у Московії.

Усі проби на вміст заборонених речовин, відібрані в учасників Мундіалю, перевіряють лише фахівці ФІФА. Принцип незалежного допінг-контролю відсутній! Спеціалістів WADA цілковито ігнорують! Це органічно вписується у цілий вінок фактів, які підтверджують, що москалі купили не тільки право на проведення чемпіонату, а й саму світову першість. Жодної перемога і ганебна гра напередодні першості раптом змінилися на погроми Єгипту та Саудівської Аравії. Далі небезпідставні підозри щодо поєдинку з Іспанією. Горда Хорватія була як кістка в горлі. Домовлятися з нею було годі. Відтак, гравці Московії вийшли на поєдинок добряче нашпиговані забороненими препаратами. Хто, бодай трохи, знається на грі мільйонів помітив, як москалі «носилися» по полю.

Окрім недопускання незалежних міжнародних експертів злочини Москви у футболі доводить ще й слід від уколу у вену на руці нападника Артема Дзюби. Підстаркуватий як для футболу, його віддали в оренду у вельми посередній клуб. З огляду на кадровий дефіцит Дзюбу все ж покликали до збірної. І раптом – три  голи на світовій першості!

Loading...

Інтерв'ю

Павло Садоха: «Португальці незалежно від політичних уподобань усі націоналісти. Нам варто на те рівнятися»

На залитій сонцем лісабонській вулиці майорить величезний синьо-жовтий стяг – українці проводять чергову акцію проти...

06-09-2018 Інтерв'ю

Сергій Кузан: «Ми повинні пережити момент становлення нації, а потім можна говорити про мультикультуралізм»

«Тиждень» поспілкувався з волонтером, заступником голови ГО «Вільні люди» Сергієм Кузаном про здорове патріотичне виховання...

05-09-2018 Інтерв'ю

Мислитель проти псевдоцивілізації: Ален Безансон і Росія

Розмова з публіцистом і перекладачем творів французького історика і політолога Тарасом Марусиком

24-08-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн