Середа, 11 липня 2018 17:06

Злочини ФІФА та Московії

Григорій Жибак, УІС
Злочини ФІФА та Московії

Міжнародна федерація футболу остаточно скинула маску і прикриває злочини москалів. Дійшло до того, що ФІФА не допускає незалежних спостерігачів Всесвітнього антидопінгового агентства до допінг-проб учасників світової першості, яка добігає кінця у Московії.

Усі проби на вміст заборонених речовин, відібрані в учасників Мундіалю, перевіряють лише фахівці ФІФА. Принцип незалежного допінг-контролю відсутній! Спеціалістів WADA цілковито ігнорують! Це органічно вписується у цілий вінок фактів, які підтверджують, що москалі купили не тільки право на проведення чемпіонату, а й саму світову першість. Жодної перемога і ганебна гра напередодні першості раптом змінилися на погроми Єгипту та Саудівської Аравії. Далі небезпідставні підозри щодо поєдинку з Іспанією. Горда Хорватія була як кістка в горлі. Домовлятися з нею було годі. Відтак, гравці Московії вийшли на поєдинок добряче нашпиговані забороненими препаратами. Хто, бодай трохи, знається на грі мільйонів помітив, як москалі «носилися» по полю.

Окрім недопускання незалежних міжнародних експертів злочини Москви у футболі доводить ще й слід від уколу у вену на руці нападника Артема Дзюби. Підстаркуватий як для футболу, його віддали в оренду у вельми посередній клуб. З огляду на кадровий дефіцит Дзюбу все ж покликали до збірної. І раптом – три  голи на світовій першості!

Loading...

Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Стефан Романів: Терор, який був у 1932 році, і терор, що сьогодні на окупованих територіях, мають одну мету – винищення

Минулого тижня у Києві відбувся XI Світовий Конгрес Українців – ініціативи, що координує роботу 20-мільйонної...

10-12-2018 Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн