Понеділок, 13 серпня 2018 16:52

Підвищення за зневагу України

Григорій Жибак, УІС
Підвищення за зневагу України

Початком червня стався кричущий випадок. Онкохворий спецпризначенець Віталій Драган, який боронив Україну на Донбасі від московсько-терористичних банд, звернувся до Національного інституту раку за пільговим лікуванням.

Його скерували до такої собі Ганни Губарєвої, кандидата медичних наук, яка спеціалізувалася саме на цьому лікуванні. Та замість обстеження герой почув: «Нікакіх тєбє льгот, потому что ти братскій народ убівал»! Від нього вимагали оплатити повну вартість – 200 тисяч гривень! 

Згодом уродженку Донецька звільнили за неетичну поведінку. Національний інститут раку вибачився на офіційному сайті, попросивши «не ототожнювати поведінку вже колишнього лікаря-онколога Ганни Губарєвої з усіма лікарями інституту". Тоді чомусь не вельми придали уваги фразі «неетична поведінка». Адже це був злочин, зневага до України, до наших героїв.

Минуло два місяці. І … Губарєву поновили на роботі! Тепер вона, як секретар Комісії з питань етики при Національному інституті раку, відповідає у закладі за погодження проведення клінічних випробувань. Щуку кинули у річку! Адже посада значно вища, в одному із найприбутковіших напрямків Інституту.

Loading...

Інтерв'ю

Павло Садоха: «Португальці незалежно від політичних уподобань усі націоналісти. Нам варто на те рівнятися»

На залитій сонцем лісабонській вулиці майорить величезний синьо-жовтий стяг – українці проводять чергову акцію проти...

06-09-2018 Інтерв'ю

Сергій Кузан: «Ми повинні пережити момент становлення нації, а потім можна говорити про мультикультуралізм»

«Тиждень» поспілкувався з волонтером, заступником голови ГО «Вільні люди» Сергієм Кузаном про здорове патріотичне виховання...

05-09-2018 Інтерв'ю

Мислитель проти псевдоцивілізації: Ален Безансон і Росія

Розмова з публіцистом і перекладачем творів французького історика і політолога Тарасом Марусиком

24-08-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн