Середа, 05 вересня 2018 17:52

«Медведчук - під арешт»: під стінами ГПУ відбулась акція

Прес-центр національної ініціативи «Стоп Реванш»

Активісти, об’єднані національною ініціативою «Стоп Реванш», прийшли під стіни Генеральної Прокуратури України, вимагаючи довести до логічного завершення розслідування антидержавної діяльності Віктора Медведчука. Справа проти кума Путіна порушена ще в 2016 році, але і досі жодного розслідування фактично не відбувається.

Активісти тримали банери з написами «Медведчук - під арешт!», а також зображення Василя Стуса. Адже саме 4 вересня - день смерті дисидента, якого закатував саме Медведчук.

За словами Сергія Кузана, заступника Керівника Проводу «Вільних Людей», цією акцією активісти нагадують державним органам: Медведчук - агент Кремля, довірена особа Путіна, головний архітектор дестабілізації України. Саме він координує та структурує всі проросійські та реваншистські сили для повернення до влади. Доказів проти нього достатньо, питання лише в політичній волі вищого керівництва країни довести відкриту проти Медведчука справу до логічного завершення – вироку суду і тюрми.

До акції долучились представники Ради українських державницьких організацій світу, «Вільних Людей», Молодіжного Націоналістичного Конгресу, «Музичного Батальйону», «Молодого Народного Руху», СУМ, Корпусу Захисників Революції Гідності, Національного Альянсу та інших структур.

«Ми вже вдруге прийшли до ГПУ, аби вимагати очистити Україну від російських агентів. Цього разу даємо ГПУ час до 22 листопада 2018 року, аби завершити розслідування і притягнути до відповідальності реваншистів. Чим далі ми спостерігаємо за бездіяльністю - тим позиції реваншистів сильніші. Якщо влада не спроможна в законний спосіб захистити державу, ми зробимо це самі. Ми не хочемо дестабілізації чи хаосу, але терпіти - не маємо права», - наголосив Андрій Левус, Керівник Проводу «Вільних Людей», народний депутат.

Ще у 2016 році розпочалась кампанія «Медведчук під арешт». Разом з заявою про вчинення злочину Медведчуком та менеджерами «Українського вибору», активісти передали до ГПУ, СБУ та МВС близько сотні підписів народних депутатів, кілька тисяч підписів громадян, зібраних у 15-ти регіонах України за арешт Медведчука.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн