Понеділок, 24 вересня 2018 15:35

Угорщина погрожує вислати консула

Григорій Жибак, УІС
Угорщина погрожує вислати консула

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив про ймовірне вислання українського консула, якщо буде відправлений їхній консул із Берегова, де у дипломатичному представництві громадянам України роздавали паспорти Угорщини.

Також дипломат сусідньої країни наголосив, що «останнім часом в Україні посилилися антиугорські настрої». Пов’язує він це із майбутніми виборами. Сказав, що подвійне громадянство поширене у Європі й Україна не може ставити це під сумнів. Петер Сійярто обурений операцією українських спецслужб, проведеною у консульстві Угорщини, яка є членом НАТО. Він пообіцяв подальше сповільнення з боку його держави руху України до ЄС та НАТО.

Про нахабний факт надання громадянам України угорських паспортів і закликів нічого не повідомляти про це українській владі міністр закордонних справ Угорщини промовчав.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн