Середа, 07 листопада 2018 13:32

У Верховній Раді обговорили протидію втручанню Росії в українські вибори

"Вільні Люди"
У Верховній Раді обговорили протидію втручанню Росії в українські вибори

Під час "круглого столу" за участі народних депутатів, урядовців, експертів та громадських активістів, у Верховній Раді дискутували щодо втручання РФ в українські вибори. Члени "Вільних Людей" також взяли участь в обговоренні, адже мають значний досвід протидії Росії в рамках світової кампанії "Стоп Реванш".

Про методи боротьби з російською агресією говорили Ганна Гопко - Голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах; Андрій Левус - Голова підкомітету з питань державної безпеки Комітету з питань національної безпеки і оборони; Іванна Климпуш-Цинцадзе - віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Тетяна Сліпачук - Голова Центральної виборчої комісії України, народні депутати Олег Медуниця та Андрій Тетерук, а також експерти і представники громадських організацій.

"Мотиви втручання РФ в українські вибори - це, по-перше, повернути в орбіту свого впливу, а по-друге - розвернути євроатлантичний напрям України в зворотню сторону. Опосередкована ціль – прихід проросійських політичних еліт. Це ми й називаємо реваншем російських сил. Ми повинні зайняти проактивну позицію. Не відповідати на атаки, а діяти на випередження. Мета Росії - спричинити дестабілізацію та підірвати авторитет України в західному світі як держави, яка може самостійно приймати рішення та захищатись", - переконаний Андрій Левус, Керівник Проводу "Вільних Людей".

cd115692 3bad 40cf a710 d960b04e0ca4

Учасники "круглого столу" погодились, що передумова ефективної боротьби - це об’єднання зусиль державних органів та громадянського середовища.

"Державні структури повинні працювати на випередження. Ми розуміємо, що дії державних органів обтяжені бюрократичними процесами і є недостатньо швидкими. А відтак - ці структури повинні співпрацювати з громадськими організаціями, аби бути більш ефективними", - переконана Іванна Климпуш-Цинцадзе.На підтвердження цієї тези, Олеся Горяйнова - керівник міжнародного відділу "Вільних Людей" зазначила: "Парадокс, але зараз в Україні агентам Москви - Медведчуку та його посіпакам - дозволяється вільно діяти як політикам, явним проросійським медіа - 112, NewsOne, Інтеру - засмічувати наш інформаційний простір, російським корпораціям – забирати наші стратегічні економічні об’єкти. Як ми можемо пояснити це українцям і всьому світу? Повернення проросійських сил до влади є головною амбіцією Путіна. Це дасть йому повний контроль та можливість скеровувати Україну у потрібному йому напрямку. Отже, наступні вибори будуть переламними. Світ підтримує нас у прагненні долучитись до західної спільноти – тепер наша черга діяти. Ми закликаємо розслідувати та покарати Медведчука як головного агента Путіна, через якого відбувається і втручання РФ в українські вибори".

12c3ae69 edaa 4a4e 8f70 6bca8869ded6

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Олександр Добровольський: «Нам треба донести не просто правдиві історичні факти, а парадигму боротьби»

Про невідомі факти з діяльності національно-визвольного руху на Донбасі у ХХ столітті «Тижню» розповів історик...

15-05-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн