П'ятниця, 21 грудня 2018 14:09

Перейменування московської церкви в Україні

Григорій Жибак, УІС
Перейменування московської церкви в Україні

Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назв релігійних організацій, яким буде перейменовано представництво російської церкви в Україні.

Народний депутат України Олег Медуниця в інтерв’ю Українській Інформаційній Службі сказав, що співавторами документа є його колеги від “Народного фронту». Законопрект також підтримав Комітет з питань культури і духовності.

У пояснювальній записці до закону наголошується, що релігійна організація, яка безпосередньо або як складова частина іншої релігійної організації входить до структури релігійної організації, керівний центр якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та тимчасово окупувала територію України, зобов'язана у своїй повній назві відображати приналежність до релігійної організації за межами України, до якої вона входить з можливим додаванням слів "в Україні" та/або позначення свого місця в структурі іноземної релігійної організації.

У випадку, якщо протягом чотирьох місяців з дати набуття чинності закону релігійна організація не внесла передбачених законом змін до своєї офіційної назви та не подала відповідних змін до свого статуту на реєстрацію, її статут втрачає чинність у частині, якою визначається повна офіційна назва релігійної організації.

 

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Добровольський: «Нам треба донести не просто правдиві історичні факти, а парадигму боротьби»

Про невідомі факти з діяльності національно-визвольного руху на Донбасі у ХХ столітті «Тижню» розповів історик...

15-05-2020 Інтерв'ю

«Держава від першого села»: як ОУН готувалася до Другої світової війни

80 років тому, навесні 1940 року Друга світова війна тільки набирала обертів.

20-04-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Три виклики для Зеленського: коронавірус, Коломойський, Кремль»

Про стан в державі, актуальні українські проблеми, їх причини і шляхи можливого вирішення говоримо з...

22-03-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн