П'ятниця, 21 грудня 2018 14:09

Перейменування московської церкви в Україні

Григорій Жибак, УІС
Перейменування московської церкви в Україні

Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назв релігійних організацій, яким буде перейменовано представництво російської церкви в Україні.

Народний депутат України Олег Медуниця в інтерв’ю Українській Інформаційній Службі сказав, що співавторами документа є його колеги від “Народного фронту». Законопрект також підтримав Комітет з питань культури і духовності.

У пояснювальній записці до закону наголошується, що релігійна організація, яка безпосередньо або як складова частина іншої релігійної організації входить до структури релігійної організації, керівний центр якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та тимчасово окупувала територію України, зобов'язана у своїй повній назві відображати приналежність до релігійної організації за межами України, до якої вона входить з можливим додаванням слів "в Україні" та/або позначення свого місця в структурі іноземної релігійної організації.

У випадку, якщо протягом чотирьох місяців з дати набуття чинності закону релігійна організація не внесла передбачених законом змін до своєї офіційної назви та не подала відповідних змін до свого статуту на реєстрацію, її статут втрачає чинність у частині, якою визначається повна офіційна назва релігійної організації.

 

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн