П'ятниця, 11 січня 2019 10:23

Ніякої співпраці з проросійськими структурами

Укрінформ
Ніякої співпраці з проросійськими структурами

Українців у Португалії закликали вийти із організацій, які позиціонують себе як інтернаціональні, такі, що представляють інтереси українців, але фактично підтримують анексію Криму та створення ДНР/ЛНР на сході України.

Відповідний заклик було оприлюднено після зустрічі з Вищим Комісаром з питань міграції при уряді Португалії Педром Калядо, ініційованій Послом України в Португалії Інною Огнівець, повідомив голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха.

«Українці! Друзі! Якщо Ви дійсно вболіваєте за те, щоб зупинити московську навалу на Україну, якщо Ви дійсно хочете, щоб українці не гинули від московських куль і бомб, якщо Ви дійсно хочете, щоб з Криму вийшли московські окупаційні війська, – не підтримуйте ці інтернаціональні (проросійські) організації в Португалії. Вийдіть з них, якщо за незнанням ви колись там опинилися. Не беріть участь у їхніх «культурних» заходах. Це все буде використано як аргумент, що самі українці підтримують їхню антиукраїнську позицію. Слава Україні!», – закликає Спілка українців у Португалії.

Павло Садоха пояснив, чим саме шкодить нині таке членство: вступивши колись в організації, які позиціонували себе як інтернаціональні, українці після 2014 року фактично стали заручниками цих організацій, оскільки вони позиціонують себе як ті, що відстоюються інтереси українців, але при цьому підтримують анексію Криму та створення ДНР/ЛНР, просувають ці ідеї в Португалії.

«Сьогодні, на наші прямі докази щодо причетності згаданих організацій до пропагандистських московських інституцій «Русский мир» та «Россотрудничество», до їхньої участі у заходах, які організовує московське посольство, до їхніх заяв про українських «фашистів», що напали на мирний Донецьк і Луганськ, про «російський» Крим, Вищий комісар Педро Калядо відповів, що формально (згідно статутів і законодавства), він не може заборонити цим організаціям представляти інтереси українців, оскільки бачив членські заяви українців до цих організацій», – розповів Садоха.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн