Понеділок, 11 березня 2019 14:57

Зупинити загрози

ОПАД
Зупинити загрози

У Вашингтоні відбулася міжнародна конференція «Х Українсько-американський безпековий діалог», в якій взяли участь члени Ради засновників Української стратегічної ініціативи депутати Андрій Левус і Сергій Висоцький.

Конференція була присвячена в першу чергу питанню дестабілізації з боку Росії ситуації в Україні напередодні президентських виборів у нашій державі.

«Кремль і надалі продовжує підготовку підґрунтя для реалізації силового тиску на виборчий процес в Україні шляхом нарощування своєї військової присутності в прикордонних з ОРДЛО районах та безпрецедентної мілітаризації Криму. Не виключено, що залежно від результатів весняних виборів до планів Кремля на 2019 рік входить силове досягнення повного контролю над всім узбережжям Азовського моря та розширення окупованих територій в напрямку Маріупольському операційному напрямку», – розповів Андрій Левус.

Він також наголосив, що саме зараз, через агентів впливу Кремля, реалізується ідея федералізації, розігрується чергова «донецька карта» і за результатами виборів Україні «на баланс» планується повернути розграбований регіон, що ляже каменем на українську економіку, при цьому контроль за ділянкою захопленого державного кордону не повернеться.

У свою чергу Сергій Висоцький наголосив на ряді тем, які просуває Москва в українському інформаційному полі, котрі здатні підірвати політичну стабільність та керованість в країні, спровокувати хаос і послабити можливість України до опору російській агресії.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн