Понеділок, 11 березня 2019 14:57

Зупинити загрози

ОПАД
Зупинити загрози

У Вашингтоні відбулася міжнародна конференція «Х Українсько-американський безпековий діалог», в якій взяли участь члени Ради засновників Української стратегічної ініціативи депутати Андрій Левус і Сергій Висоцький.

Конференція була присвячена в першу чергу питанню дестабілізації з боку Росії ситуації в Україні напередодні президентських виборів у нашій державі.

«Кремль і надалі продовжує підготовку підґрунтя для реалізації силового тиску на виборчий процес в Україні шляхом нарощування своєї військової присутності в прикордонних з ОРДЛО районах та безпрецедентної мілітаризації Криму. Не виключено, що залежно від результатів весняних виборів до планів Кремля на 2019 рік входить силове досягнення повного контролю над всім узбережжям Азовського моря та розширення окупованих територій в напрямку Маріупольському операційному напрямку», – розповів Андрій Левус.

Він також наголосив, що саме зараз, через агентів впливу Кремля, реалізується ідея федералізації, розігрується чергова «донецька карта» і за результатами виборів Україні «на баланс» планується повернути розграбований регіон, що ляже каменем на українську економіку, при цьому контроль за ділянкою захопленого державного кордону не повернеться.

У свою чергу Сергій Висоцький наголосив на ряді тем, які просуває Москва в українському інформаційному полі, котрі здатні підірвати політичну стабільність та керованість в країні, спровокувати хаос і послабити можливість України до опору російській агресії.

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Олександр Добровольський: «Нам треба донести не просто правдиві історичні факти, а парадигму боротьби»

Про невідомі факти з діяльності національно-визвольного руху на Донбасі у ХХ столітті «Тижню» розповів історик...

15-05-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн