Понеділок, 11 березня 2019 14:57

Зупинити загрози

ОПАД
Зупинити загрози

У Вашингтоні відбулася міжнародна конференція «Х Українсько-американський безпековий діалог», в якій взяли участь члени Ради засновників Української стратегічної ініціативи депутати Андрій Левус і Сергій Висоцький.

Конференція була присвячена в першу чергу питанню дестабілізації з боку Росії ситуації в Україні напередодні президентських виборів у нашій державі.

«Кремль і надалі продовжує підготовку підґрунтя для реалізації силового тиску на виборчий процес в Україні шляхом нарощування своєї військової присутності в прикордонних з ОРДЛО районах та безпрецедентної мілітаризації Криму. Не виключено, що залежно від результатів весняних виборів до планів Кремля на 2019 рік входить силове досягнення повного контролю над всім узбережжям Азовського моря та розширення окупованих територій в напрямку Маріупольському операційному напрямку», – розповів Андрій Левус.

Він також наголосив, що саме зараз, через агентів впливу Кремля, реалізується ідея федералізації, розігрується чергова «донецька карта» і за результатами виборів Україні «на баланс» планується повернути розграбований регіон, що ляже каменем на українську економіку, при цьому контроль за ділянкою захопленого державного кордону не повернеться.

У свою чергу Сергій Висоцький наголосив на ряді тем, які просуває Москва в українському інформаційному полі, котрі здатні підірвати політичну стабільність та керованість в країні, спровокувати хаос і послабити можливість України до опору російській агресії.

Loading...

Інтерв'ю

Віктор Рог: «Усе залежить від спільної праці і боротьби»

Публіцист та громадський діяч Віктор Рог завітав до Запоріжжя, щоб презентувати знакову книгу «Ієрархія національних...

20-11-2019 Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

30-09-2019 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн