Понеділок, 20 травня 2019 16:27

Українці Канади вимагають санкцій проти Росії

Українці Канади вимагають санкцій проти Росії

Одна з найпотужніших та дієвих українських організацій Канади, Ліга Українців Канади, вимагає від канадського уряду застосувати додаткові санкції щодо Росії. Ці вимоги зумовлені утриманням Росією українських політичних в’язнів. Їхнє негайне звільнення – головна теза заяви.

«Росія при Володимирі Путіні не зупиниться, доки її не буде зупинено. Канада багато зробила для стримування Росії і підтримки України в її боротьбі з російською агресією. Ми дуже вдячні Канаді за її підтримку, але важкі часи вимагають важких рішень. Таким чином, Канада та міжнародна спільнота повинні вжити серйозніших заходів для покарання Кремлівського злочинного режиму за порушення прав людини, зокрема ув’язнення українських громадян з політичних мотивів, а також за загрозу міжнародному миру і безпеці шляхом навмисного розгортання військової агресії та підривних кампаній, спрямованих на мирні нації, які нічого не підозрюють, за грубе порушення міжнародного права і норм міжнародного порядку. Більше того, Канада та міжнародна спільнота повинні збільшити свою підтримку України, нації, яка бореться за свою свободу, за глобальну безпеку та стабільність, і за наші канадські цінності», – йдеться в заяві.

Зважаючи на це, Ліга Українців Канади закликає уряд Канади до:

  1. Санкції Канади щодо банківського та енергетичного секторів Росії мають бути максимально збільшені.
  2. Канада повинна закликати заморозити активи всіх російських олігархів і чиновників, відповідальних за обурливу зовнішню політику Росії, у всіх західних банках без винятків. Канада з її союзниками та партнерами повинна провести розслідування щодо фінансів Володимира Путіна і заморозити його активи, де це можливо.
  3. Канада нарешті повинна визнати Росію державою-спонсором тероризму.
  4. Канада повинна закликати своїх європейських союзників і партнерів заборонити всі судна російського флоту з їх портів.
  5. Канада повинна співпрацювати зі своїми союзниками та партнерами для того, щоб у відповідь на будь-яке подальше російське вторгнення в Україну Росію було виключено зі SWIFT.
  6. Канада повинна підтримувати прагнення України до членства в НАТО, наполягаючи на наданні Україні Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ) під час Лондонського саміту НАТО в грудні 2019 року.
  7. Канада повинна надати Україні смертоносну військову допомогу, супутникові знімки в реальному часі, а також розширити операцію UNIFIER на Донбас і додати таку підготовку вищого рівня, як-от підготовка до рівня бригади.
Loading...

Інтерв'ю

Володимир Балух: «Кримчани готові до акцій протесту»

Володимир Балух – один з найвідоміших представників українського опору в Криму. Від початку анексії півострова...

24-01-2020 Інтерв'ю

Віктор Рог: «Усе залежить від спільної праці і боротьби»

Публіцист та громадський діяч Віктор Рог завітав до Запоріжжя, щоб презентувати знакову книгу «Ієрархія національних...

20-11-2019 Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн