Понеділок, 14 жовтня 2019 18:51

Ні – відведенню наших військ!

РОК
Ні – відведенню наших військ!

В День Захисника України мешканці прифронтової зони, переселенці, учасники війни з Росією за підтримки Руху Опору Капітуляції прийшли до Офісу Президента України з вимогою не допустити відведення українських військ з Золотого, Петрівського та інших прифронтових населених пунктів, які контролюють Збройні Сили України.

«Не було жодного випадку, коли б росіяни виконали свою частину угод. Ми завжди припиняли вогонь чи відводили війська в односторонньому порядку. Натомість росіяни завжди займали залишені нами позиції. Не може бути й мови про відведення ЗСУ, поки всі мілітарні з’єднання РФ не залишать територію України і ми не візьмемо під контроль державний кордон», – відзначає співкоординатор Руху Опору Капітуляції, ветеран російсько-української війни Павло Білоус «Кабул».

Учасники акції спорудили біля Офісу Президента символічну стіну з 134-х цеглин – в ній кожна цеглина символізує населений пункт вздовж лінії розмежування, який влада може залишити на поталу окупантам, якщо буде домовлено про «розведення військ» по всій лінії фронту.

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн