Понеділок, 14 жовтня 2019 18:51

Ні – відведенню наших військ!

РОК
Ні – відведенню наших військ!

В День Захисника України мешканці прифронтової зони, переселенці, учасники війни з Росією за підтримки Руху Опору Капітуляції прийшли до Офісу Президента України з вимогою не допустити відведення українських військ з Золотого, Петрівського та інших прифронтових населених пунктів, які контролюють Збройні Сили України.

«Не було жодного випадку, коли б росіяни виконали свою частину угод. Ми завжди припиняли вогонь чи відводили війська в односторонньому порядку. Натомість росіяни завжди займали залишені нами позиції. Не може бути й мови про відведення ЗСУ, поки всі мілітарні з’єднання РФ не залишать територію України і ми не візьмемо під контроль державний кордон», – відзначає співкоординатор Руху Опору Капітуляції, ветеран російсько-української війни Павло Білоус «Кабул».

Учасники акції спорудили біля Офісу Президента символічну стіну з 134-х цеглин – в ній кожна цеглина символізує населений пункт вздовж лінії розмежування, який влада може залишити на поталу окупантам, якщо буде домовлено про «розведення військ» по всій лінії фронту.

Loading...

Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

30-09-2019 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн