Четвер, 16 квітня 2020 18:57

Зупинити реванш

Провід ОУН (б)
Зупинити реванш

Цього тижня в Україні набули широкого розголосу спроби завести кримінальні справи проти українських патріотів, представників державницьких сил. 

Зокрема Тетяну Чорновол, екс-депутата Верховної Ради від «Народного фронту» намагалися безпідставно звинуватити у вбивствах на Майдані 18 лютого 2014 року. Це можна оцінювати як пряме політичне переслідування відкритого опонента влади. Самі ж звинувачення є абсурдними і юридично нікчемними. Діючого депутата, відомого історика Володимира В’ятровича за поданням сумнозвісного депутата від «Слуги народу» Максима Бужанського викликають у справі щодо обставин вшанування жертв Голодомору.

Влада, прикриваючись карантином, розгорнула атаку не лише проти конкретних осіб, а проти тих цінностей, які є важливими для українців, намагаючись дискредитувати і спаплюжити пам’ять жертв Голодомору, Революцію Гідності. Це все вкладається в сценарій Росії по послабленню України та примушування її до капітуляції.

Всі повинні чітко усвідомлювати чим закінчуються подібні реваншистські «ігри». Україна вже неодноразово доводила, що є межа, яку не варто переступати нікому. Замахи на свободу, на українську ідентичність, на українську незалежність завжди отримували і отримають гідну відсіч. Зупиніться!

Loading...

Інтерв'ю

Олександр Добровольський: «Нам треба донести не просто правдиві історичні факти, а парадигму боротьби»

Про невідомі факти з діяльності національно-визвольного руху на Донбасі у ХХ столітті «Тижню» розповів історик...

15-05-2020 Інтерв'ю

«Держава від першого села»: як ОУН готувалася до Другої світової війни

80 років тому, навесні 1940 року Друга світова війна тільки набирала обертів.

20-04-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Три виклики для Зеленського: коронавірус, Коломойський, Кремль»

Про стан в державі, актуальні українські проблеми, їх причини і шляхи можливого вирішення говоримо з...

22-03-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн