Четвер, 16 квітня 2020 18:57

Зупинити реванш

Провід ОУН (б)
Зупинити реванш

Цього тижня в Україні набули широкого розголосу спроби завести кримінальні справи проти українських патріотів, представників державницьких сил. 

Зокрема Тетяну Чорновол, екс-депутата Верховної Ради від «Народного фронту» намагалися безпідставно звинуватити у вбивствах на Майдані 18 лютого 2014 року. Це можна оцінювати як пряме політичне переслідування відкритого опонента влади. Самі ж звинувачення є абсурдними і юридично нікчемними. Діючого депутата, відомого історика Володимира В’ятровича за поданням сумнозвісного депутата від «Слуги народу» Максима Бужанського викликають у справі щодо обставин вшанування жертв Голодомору.

Влада, прикриваючись карантином, розгорнула атаку не лише проти конкретних осіб, а проти тих цінностей, які є важливими для українців, намагаючись дискредитувати і спаплюжити пам’ять жертв Голодомору, Революцію Гідності. Це все вкладається в сценарій Росії по послабленню України та примушування її до капітуляції.

Всі повинні чітко усвідомлювати чим закінчуються подібні реваншистські «ігри». Україна вже неодноразово доводила, що є межа, яку не варто переступати нікому. Замахи на свободу, на українську ідентичність, на українську незалежність завжди отримували і отримають гідну відсіч. Зупиніться!

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн