Вівторок, 28 липня 2020 14:21

Українська армія – гарант миру!

Григорій Жибак, УІС
Українська армія – гарант миру!

ХХІ століття. Україна. Напевне єдина держава у світі, яка потерпає від нападів зовнішнього ворога та свого керівництва.

Дивна річ, але вже понад рік українське суспільство тримає оборону проти зрадницьких дій найвищих посадових осіб та органів влади. Цього разу постати киян та прибулих із багатьох міст та сіл українців спонукало ганебне «перемир’я», згідно якого розпочалося роззброєння українського війська на Донбасі. І це за умов щоденних викликів з боку московсько-терористичних банд!

Не сила терпіти. На заклик Руху опору капітуляції тисячі небайдужих людей прийшли, аби висловити рішучий протест. Головні причини велелюдного зібрання:

 1. Армія зі зв’язаними руками, без реальної зброї, без розвідки, без БПЛА. Вояки потребують нашої підтримки.
 2. Агентура почала черговий етап капітуляції: зміни до Конституції на горизонті. І про це уже радяться з Путіним.
 3. Літо, карантин – ідеальний час і умови для зради. Так думають в ОПУ і в РФ. «Людей не буде» кажуть вони. Ну - ну.
 4. Дзвінок Кадирова, ультиматум Козака, виборчий хаос в США, «обнулення» в РФ, «Кавказ-2020», Хабаровськ. Такий фон для капітуляції, загострення і гібридного наступу РФ. Не тільки на фронті.
 5. Реваншисти з ОПЗЖ уже рвуться до влади. Місцеві вибори можуть перетворити на парад суверенітетів. «Зе» руйнує державні інституції і силові структури.

Вимоги українців засвідчують рішучість намірів. У разі невиконання їх до Дня Незалежності, себто 24 серпня 2020 року, український народ має право усіма способами боронити Конституцію та суверенітет держави.

Йдеться про початок розслідування за статтею 111 КК «Державна зрада» щодо вищих посадових осіб, які причетні до так званого перемир’я, та відставку Глави ОП Андрія Єрмака, першого заступника секретаря РНБО Руслана Демченка, Міністра оборони Андрія Тарана, Головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака, усіх керівників правоохоронних та спеціальних органів.

Учасники акції вимагали від Зеленського і його оточення невідкладно:

 1. Зупинити роззброєння українського війська на передовій.
 2. Скасувати злочинну заборону відкривати вогонь у відповідь.
 3. Віддати накази знищувати ворожі сили у відповідь на обстріли українських позицій окупаційними військами.
 4. Збільшити грошове забезпечення військовослужбовців, скасувати скорочення ЗСУ до повної перемоги над Московією, відновити реформи Збройних Сил.
 5. Скасувати злочинні накази щодо заборони розвідки та аеророзвідки.
 6. В жодному випадку не йти на вимоги Московії щодо надання ОРДЛО особливого статусу та проведення місцевих виборів на окупованих територіях до їх повної деокупації: руки геть від Конституції!
 7. Забути про відновлення водопостачання в окупований Крим з території України.
 8. Доки Кремль не припинить збройної агресії проти України, а її окупаційні війська не покинуть нашу територію, посилювати санкції проти агресора та вимагати цього ж від міжнародного співтовариства.
 9. Негайно звільнити з тюрми Андрія Антоненка та Юлію Кузьменко, припинити будь-які переслідування ветеранів війни та волонтерів.

На віче лунали заклики до єднання й мобілізації усіх патріотичних сил. «Час забути про рейтинги, припинити міжусобиці та політичні чвари й єдиним фронтом стати на захист українського війська, щоб потім не годувати чуже», – наголосив у своєму виступі координатор РОК Андрій Левус.

І вчинити так треба кожному! Сьогодні! Зараз і тут! Бо «завтра буде запізно»…

Loading...

Інтерв'ю

Сергій Квіт: «Донцов хотів, щоб українці були переможцями»

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає...

26-03-2021 Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн