Середа, 12 серпня 2020 15:40

За вашу і нашу свободу!

Стефан Романів, Голова ОУН (б)
За вашу і нашу свободу!

Вже декілька днів не стихають масові протести в Білорусі проти спроб фальсифікацій результатів виборів президента та політичних репресій. Вже декілька днів весь світ з тривогою та обуренням спостерігає за тим, як силові структури в жорстокий спосіб намагаються придушити мирний спротив, котрий охопив всю країну.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) з глибоким розумінням ставиться до учасників протесту, котрі вийшли на захист своїх національних і людських прав, котрі під національними гаслами і символами обороняють свій державний суверенітет проти впливу Москви та обстоюють свої елементарні конституційні права: право на свободу вибору, право на свободу слова, право на свободу зібрань.

Ми рішуче засуджуємо абсолютно неадекватне застосування брутальної сили проти мирних людей та вказуємо на очевидні намагання Москви в цих умовах різними засобами ще тісніше прив’язати Білорусь до свого імперського воза.

ОУН усвідомлює, що боротьба за державний суверенітет Білорусі є і боротьбою за державний суверенітет України. Історичні уроки та досвід дають підстави для розуміння, що лише спільним фронтом ми зможемо протистояти імперській Росії.

Свобода народам! Свобода людині!

Живє Бєларусь!

Loading...

Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн