Понеділок, 21 вересня 2020 15:36

Місцеві вибори: позиція Руху опору капітуляції

Місцеві вибори: позиція Руху опору капітуляції

В Україні розпочалася виборча кампанія до місцевих органів влади. Головне завдання для українських сил на цих виборах – здобути більшість у місцевих радах та не допустити перемоги проросійських сил. Для цього необхідно уникнути взаємопоборення державницьких партій та сконцентрувати свою увагу на Півдні та Сході, де можливий російський реванш.

Рух опору капітуляції є понадпартійним об’єднанням, до складу якого входять члени та симпатики різних патріотичних партій, тому активісти РОК можуть брати участь у цих виборах як кандидати від різних державницьких партій або публічно підтримувати якісь з них.

Однак, Координаційна Рада РОК не буде надавати переваги та агітувати за якусь конкретну політичну силу. Ми є рівновіддаленими від усіх політичних партій. Наше завдання – консолідувати патріотів у боротьбі з капітуляцією та реваншем, а не вносити розбрат. Бренд Руху опору капітуляції не може бути використаний в політичній рекламі жодного кандидата чи партії. Активісти, які беруть участь у виборчій кампанії, висловлюють власну, особисту позицію, а не позицію Руху.

Також наголошуємо, що для нас є ворожими всі політичні сили, які є провідниками реваншу та промосковської політики в Україні. Ми закликаємо громадян не голосувати за ОПЗЖ, «Партію Шарія», «Перемогу Пальчевського», «Опозиційний блок» та ряд місцевих партій.

Також закликаємо в жодному разі не голосувати за партію «Слуга народу», адже, не зважаючи на наявність в її лавах певних осіб з відносно проукраїнською позицією, в цілому ця партія нічим не відрізняється від проектів Медведчука і як партія влади в парламентсько-президентській моделі несе повну відповідальність як за капітулянтську політику, так і за провал в економіці, згортання реформ та політичні репресії. Ми просимо наших прихильників не здійснювати хибний експеримент над нашою державою і не голосувати за кандидатів від цієї партії. Ким би вони не були.

РОК не стоятиме осторонь виборчого процесу. Ми докладемо всіх зусиль для зменшення кількості реваншистів у місцевих радах!

Така позиція Руху опору капітуляції базується на Меморандумі єдності українських сил, головними завданнями якого є уникнення взаємопоборення та координація з метою усунення влади капітулянтів та перемоги державницьких, проєвропейських сил.

Закликаємо всіх патріотів підписати цей Меморандум.

Держава – понад партіями!

Україна – понад усе!

 

Loading...

Інтерв'ю

Сергій Квіт: «Донцов хотів, щоб українці були переможцями»

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає...

26-03-2021 Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн