Понеділок, 16 листопада 2020 15:39

Треба мобілізуватися!

Андрій Левус
Треба мобілізуватися!

Державу все більше поглинає хаос, за туманом якого проступають контури «русского міра».

Державні інституції втрачають легітимність в очах громадян. Місцева влада ігнорує тупі рекомендації центральної. «Конституційна криза» переростає в міжінституційну війну й складається враження, що державний механізм розвалюється на ходу.

Станом на сьогодні не розв’язано питання щодо відновлення безперешкодного функціонування НАБУ та НАЗК. Нагадаю, часу на це до 16 грудня. Про це йдеться в заяві профільного відомства ЄС. Кредит МВФ теж підв’язано під ці рішення.

Справа навіть не в грошах, а в ризику геополітичного розвороту та втраті підтримки колективного Заходу.

Громадяни залишені з пандемією сам на сам. Крайнім, як завжди, буде малий бізнес, а соціальні бунти мають втримати друкарські верстати НБУ.

Замість того, щоб кинути усі сили для порятунку держави від реальних загроз, Зеленський провокує нові катаклізми: «План Кравчука», з нав’язливою ідеєю виборів на окупованих територіях 31 березня, законопроект про референдум, який має на меті знищити основи конституційного ладу та стати інструментом проштовхування антиукраїнських рішень під соусом «волі народу».

Все це відбувається під «саундтрек» каналів Медведчука, який уже готується стати осередком порядку в океані хаосу і очолити УССР 2 Для цього скоро почне розігруватись вистава «Росія врятує Україну від гуманітарної катастрофи» про кредит, мир та вакцину…

Хто стане цьому на заваді? Вірянин РПЦ Баканов? Прокуратура, на чолі з людьми Портнова та самого ж Медведчука? Покемон ЗахарченкаТатаров? Хомчак?..

Українська патріотична спільнота поки що роздріблена і намагається розв’язати глобальне питання на локальних рівнях.

Попри це, єдиним суб’єктом, який може зупинити процес гібридної окупації та нищення держави, є український народ, а точніше активне громадянське суспільство.Так це було і у 2004, і у 2014 роках. Так буде і зараз. Але для цього треба мобілізуватись.

Loading...

Інтерв'ю

Ігор Лосєв: «Я думаю, що нашому народові потрібно років 20 хорошої національно-патріотичної диктатури»

Навколо мови ніхто не буде об’єднуватися. З такою заявою виступив президент України Володимир Зеленський.

14-10-2020 Інтерв'ю

Віктор Рог: Революція на Граніті – це перемога над страхом

  30 років тому, з 2 по 17 жовтня 1990 року, в центрі Києва протягом 16...

04-10-2020 Інтерв'ю

Соломія Фаріон: «Ми виховуємо молодь через дію»

Очільниця Молодіжного Націоналістичного Конгресу про співпрацю з центральними та місцевими органами влади, вплив на молодіжну...

03-09-2020 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн