Понеділок, 16 листопада 2020 15:39

Треба мобілізуватися!

Андрій Левус
Треба мобілізуватися!

Державу все більше поглинає хаос, за туманом якого проступають контури «русского міра».

Державні інституції втрачають легітимність в очах громадян. Місцева влада ігнорує тупі рекомендації центральної. «Конституційна криза» переростає в міжінституційну війну й складається враження, що державний механізм розвалюється на ходу.

Станом на сьогодні не розв’язано питання щодо відновлення безперешкодного функціонування НАБУ та НАЗК. Нагадаю, часу на це до 16 грудня. Про це йдеться в заяві профільного відомства ЄС. Кредит МВФ теж підв’язано під ці рішення.

Справа навіть не в грошах, а в ризику геополітичного розвороту та втраті підтримки колективного Заходу.

Громадяни залишені з пандемією сам на сам. Крайнім, як завжди, буде малий бізнес, а соціальні бунти мають втримати друкарські верстати НБУ.

Замість того, щоб кинути усі сили для порятунку держави від реальних загроз, Зеленський провокує нові катаклізми: «План Кравчука», з нав’язливою ідеєю виборів на окупованих територіях 31 березня, законопроект про референдум, який має на меті знищити основи конституційного ладу та стати інструментом проштовхування антиукраїнських рішень під соусом «волі народу».

Все це відбувається під «саундтрек» каналів Медведчука, який уже готується стати осередком порядку в океані хаосу і очолити УССР 2 Для цього скоро почне розігруватись вистава «Росія врятує Україну від гуманітарної катастрофи» про кредит, мир та вакцину…

Хто стане цьому на заваді? Вірянин РПЦ Баканов? Прокуратура, на чолі з людьми Портнова та самого ж Медведчука? Покемон ЗахарченкаТатаров? Хомчак?..

Українська патріотична спільнота поки що роздріблена і намагається розв’язати глобальне питання на локальних рівнях.

Попри це, єдиним суб’єктом, який може зупинити процес гібридної окупації та нищення держави, є український народ, а точніше активне громадянське суспільство.Так це було і у 2004, і у 2014 роках. Так буде і зараз. Але для цього треба мобілізуватись.

Loading...

Інтерв'ю

Сергій Квіт: «Донцов хотів, щоб українці були переможцями»

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає...

26-03-2021 Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн