Понеділок, 20 квітня 2020 15:24

Московська отрута

Григорій Жибак
Московська отрута

Схоже, спортивні змагання, турніри, чемпіонати відновляться нескоро. Нині найбільш імовірна дата так очікуваної події – турецький великдень. Себто, ніхто навіть не береться прогнозувати коли. Та не припинялися інші змагання – довколаспортивні протистояння. Баталії тривають на політичних, економічних, національних аренах. І вельми запеклі!

Київський апеляційний суд зобов’язав Приватбанк виплатити компаніям власників київського «Динамо» братам Григорію та Ігорю Суркісам понад 250 мільйонів доларів! Чинили цей злочин служителі Феміди поспіхом, аби встигнути до відомого голосування українського парламенту по так званому антиколомойському закону. Сумної слави колишній власник «Дніпра» Ігор Коломойський нині, маючи вагомі важелі у найвищих ешелонах влади та з-поміж маріонеткових депутатів, прагне відібрати у держави Приватбанк. Голосування відбулося, нібито, не на його користь. Адже закон прийняли. Але в першому читанні! Що дозволило пройдисвітам, які прикриваються високим званням народних депутатів, завалити його нечуваним числом поправок.

І до бабці ходити не треба, що був то черговий фарс! Адже не могли всі ці «слуги» народу відверто проголосувати супроти цього народу. Тим паче, у стінах Верховної Ради був тоді навіть президент Зеленський, який так «палко» закликав проголосувати за закон про неможливість повернення банків колишнім власникам. Це одна із головних умов Міжнародного валютного фонду щодо надання Україні допомоги, яка так необхідна нині через недолуге правління влади та коронавірусну пандемію. Маскування було успішним. Сценарій написаний у найкращих традиціях 95-го кварталу. Всі задоволені, всі сміються. Найголовніше – не образили «папу». Відтак, Коломойський далі виношує злочинні для української держави мрії про повернення банку, про дефолт, у каламутній воді якого можна буде скупити за безцінь купу активів. У випадку невтішного для нас розвитку подій, він не лише вкраде в України мільярди, а й Суркісам повертатиме згадувану вище суму держава.

Не відстає від колег і власник донецького «Шахтаря» Ринат Ахметов. Цей «добродій» вчергове і вже вкотре «потішив» українців. Його монополія на енергетичному ринку держави зумовила зростання електроенергії в березні на 11 відсотків! Компанія цього татарина ДТЕК продає електроенергію в Угорщину та Польщу за ціною до 30 євро, а українцям – по 45 євро! І це в умовах пандемії! На чисельних ахметівських телеканалах щоразу йдеться про 300 мільйонів гривень, виділених на боротьбу з коронавірусом. Так ось, ця сума повернулася Ахметову лише завдяки березневому зростанню ціни за електроенергію. Непоганий хід – вкрадені в українців гроші задекларувати, як допомогу нам у боротьбі із страшною хворобою.

Пандемія коронавірусу у світі призвела до падіння цін на газ, нафту, вугілля тощо. Відтак, стала дешевшою й електроенергія. І лише в Україні вона подорожчала! Нині біржова ціна на електроенергію найвища в Європі! А, може, й у світі! Ось такої! Задекларований Зеленським кінець епохи бідності «переможно» крокує Україною. Скоро навіть сумнівної якості шаурму зможуть собі дозволити тільки він і найближче його оточення. Якось забулося про чотири тисячі доларів зарплати для вчителів, тисячу євро пенсії… Дивним чином, всі чисельні обіцянки-цяцянки трансформувалися у: «Зараз треба вижити, потім вирулимо».

За такої ситуації можна було би запитати в уряду. Чому? Що діється? Але кого запитувати, прем’єра Шмигаля, який працював одним із провідних менеджерів цієї ахметівської ДТЕК? Річ ясна, далі нас очікує черговий етап «покращення» – інфляція, безробіття, суттєве подорожчання, яке, насамперед, позначиться на пересічних громадянах.

Влада, уряд втратили контроль в усьому. Понад десяток поліцейських заарештовували і надівали кайданки на атлета, який, через заблоковану патрулем дорогу, уплав подолав канал, щоб все ж дістатися до спортивних тренажерів під відкритим небом. Натомість, тисячі одурманених московською отрутою так званих прихожан цієї, так б мовити, церкви йшли до кремлівських «кагебістів» у рясах із вербою, великодніми кошиками чи за благодатним вогнем. Дивна річ, у самій Московії храми, як і інші заклади, врешті зачинили на карантин. Відмінили навіть святковий для них парад, який мав відбутися 9 травня. Натомість московські попи в Україні масово кличуть усіх у храми, з дітьми, до причастя, доторкатися до ікон та інших їхніх «святинь». Що це, як не відверта диверсія в Україні держави, яка анексувала Крим, вторглася на Донбас?! Як можна заарештовувати одинокого атлета чи карати величезною сумою поодиноких перехожих у парках і скверах, і цілковито ігнорувати злодіяння всіх цих путінських «батюшок» щодо тисяч українців?! В умовах війни та пандемії ці злочини мають каратися якнайсуворіше!

Нині чимало очільників московської церкви захворіли коронавірусом. Є летальні випадки з-поміж їхніх монахів. У захоплених ними українських святинях – найбільші осередки цієї зарази. Лік пішов на сотні. З якого дива всі ці попи, які так не боялися covid-19 і задурманювали люд, тепер перебувають у найкращих київських лікарнях, у комфортних палатах? Лікують їх за допомогою найкращих апаратів і препаратів. Де ще є така країна, яка так переймається здоров’ям злочинців, що прагнуть масово заразити смертельною хворобою її людей? Очевидний факт: епіцентри коронавірусу у промосковських кублах, до яких закликають українців масово йти…

Звісно, і прикро, але в Україні не бракує нині прибічників кремлівських дияволів. Вторує своїм «батюшкам» сумної слави боксер Олександр Усик. Закликає не виходити з храму, постійно причащатися. А на Великдень він, разом із іншим відомим боксером Василем Ломаченком, привітали, як вони сказали, «наших співвітчизників» із святом. І зробили вони це разом із московськими попами та акторами, з-поміж яких митрополит Лука, ієрей з Москви Андрій Долгополов, актори Андрій Мерзлікін та Олена Горенко, репер Баста. Долучився до них і білоруський актор Андрій Свиридов. Отже, якщо вірити цим двом – Усику та Ломаченку, перелічені вище особи є нашими співвітчизниками!

Так само бездіяльні нині й правоохоронні органи. Інакше, персона цього Усика вже давно б зацікавила їх. Відверті діяння супроти України згуртували обурених. Дедалі частіше лунають заклики позбавити боксера «без совісті і честі» громадянства. Усик засуджує декомунізацію в країні, виправдовує дії москалів у Криму та Донбасі, а нещодавно взагалі порадив українцям повіситися.

Якби відбувся референдум, я однозначно проголосував би за депортацію цієї особи. Жодні його здобутки у боксі не мають ваги, коли йдеться про Батьківщину!

Loading...

Інтерв'ю

Сергій Квіт: «Донцов хотів, щоб українці були переможцями»

Про Дмитра Донцова як видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика, видавця та есеїста розповідає...

26-03-2021 Інтерв'ю

Знайомтесь: Інститут наукових студій націоналізму

 Наш співрозмовник – Олександр Сич, доктор політичних наук, голова Івано-Франківської обласної ради, ініціатор створення Інституту...

19-02-2021 Інтерв'ю

Веб-дизайн