Вівторок, 18 червня 2019 12:08

Нове про Бандеру

В Івано-Франківську історик та громадський діяч Микола Посівнич презентував свою книгу «Степан Бандера».

Символ нації… Чергову монографію про життя та політичну діяльність лідера Організації Українських Націоналістів презентували в Івано-Франківську. Книга “Степан Бандера” – це тривала творча праця відомого історика Миколи Посівнича. Автор каже, намагався спростувати міфи та донести до читача маловідомі факти із біографії Степана Бандери.

Понеділок, 10 червня 2019 11:21

«Батькам скажи, що був чесним»

Друзі, ділюся радістю: нарешті здали у друкарню макет книги «Батькам скажи, що був чесним». Завершилася напружена робота. Тривала вона із жовтня минулого року. Це книга десята в серії «Отаманія ХХ століття». Опубліковано 340, переважно унікальних, світлин, більшість із них вперше. Видавець Марко Мельник.

П'ятниця, 24 травня 2019 08:37

Актуальність націоналізму

Апробація. Саме так можна назвати розмову, на яку скликав друзів та науковців-фахівців, які цікавляться темою сучасного націоналізму історик Олександр Сич 23 травня в читальний зал бібліотеки Прикарпатського національного університету. Приводом зустрічі стало знайомство з проектом та сигнальним примірником нової монографії Олександра Сича «Соціально-консервативний націоналізм».

Понеділок, 20 травня 2019 08:59

Книга для тих, хто хоче дертися вгору

16 травня у Кропивницькому з ініціативи Центру Національного Відродження презентували книгу відомого журналіста Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів».

У четвер, 16 травня в Кропивницькому презентують книгу громадського діяча, журналіста Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів».

Михайло Колодзінський був одним з тих націоналістичних діячів, котрі на початку минулого століття, стоячи на засадах україноцентризму, виразно розуміли необхідність українського війська для здобуття і оборони власної державності, розробляли його концепцію і ставали його зародком.

Сьогоднішній випуск книжкового блоґу #fedorchuk_books присвячений мемуарам «Закарпаття у боротьбі» за авторства підполковника Армії УНР Антіна Кущинського (1897 – 1992), які вперше побачили світ друком у Буенос-Айресі в 1981 році.

Понеділок, 25 березня 2019 15:42

Зустріч у Підгайцях

15 березня в приміщенні Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського відбулася презентація книги Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів», в якій зібрані статті за значний проміжок часу, починаючи з 1991 року і закінчуючи 2018 роком.

Вівторок, 19 березня 2019 15:39

Для тих, хто закличе і поведе

14 березня з нагоди 90-річчя створення ОУН у залі бібліотеки Бережанського агротехнічного інституту відбулася зустріч із головним редактором газети ОУН «Шлях Перемоги» Віктором Рогом та істориком, громадсько-політичним діячем Олегом Вітвіцьким.

 

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн