В залі столичного Центру Національного Відродження відбулася презентація книги Леонтія Шипілова «Quo Vadis. Аспекти теорії українського націоналізму». Це збірка наукових та публіцистичних текстів за понад двадцять років його активної діяльності у сфері юриспруденції та дослідження націоналізму.

Старий поліський вовк не виє на півмісяць.

Самотній, як поет, старий поліський вовк.

У зграї й між людьми йому немає місця

І тільки голос трав йому ще не замовк…

І плаче вовк старий так тихо, як ікона

І хочеться сказать йому «Прости…»

Ігор Павлюк

 

Попри обмеження карантинним герметизмом видавництво «Zалізний Тато» відкрило нові напрямки текстуальних мандрівок всупереч законам часу та простору.

Нещодавно в серії «Отаманія ХХ століття» Бібліотеки Історичного клубу «Холодний Яр» вийшла друком нова книга відомого дослідника Визвольної боротьби українського народу першої половини ХХ століття Романа Коваля «Батькам скажеш, що був чесним».

З ініціативи Організації Українських Націоналістів (бандерівців) створено видавничий комітет, завдання якого – підготувати до друку і видати збірник творів Степана Бандери.

Понеділок, 30 березня 2020 15:44

Осмислюючи феномен Донцова

Щойно побачив світ «Донцовський збірник» Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького, підготовлений з ініціативи Науково-дослідницького центру ім. Д.Донцова, який діє при університеті з 2015 року (керівник – доктор історичних наук, професор Олександр Ситник). Головними авторами наукового збірника виступили студенти й аспіранти університету, тому видання має значне методико-педагогічне звучання.

Вівторок, 18 лютого 2020 16:04

Євген Онацький. Портрети в профіль

В 2020 році виповнилося 126 років з дня народження та 41 рік від дня смерті Євгена Онацького, українського енциклопедиста, дипломата, учасника українського Руху Опору в Європі, відвертого критика німецького націонал-соціалізму та расової теорії, в’язня німецьких тюрем і члена ОУН.

Середа, 12 лютого 2020 14:31

Літопис УПА в нових реаліях

Видавництво «Літопис УПА» засноване в 1973 р. у Канаді колишніми вояками УПА та членами збройного підпілля ОУН, які за дорученням Проводу ОУН та Головної Команди УПА зі зброєю в руках пробилися на Захід, у вільний світ, донісши до широкого міжнародного загалу правду про героїчну боротьбу українського народу проти нацистського та більшовицького тоталітарних режимів.

Вівторок, 11 лютого 2020 16:39

Базова книга про ОУН

У рамках традиційних щорічних Бандерівських читань відбулася презентація фундаментальної праці Петра Мірчука «Нарис історії ОУН».

Вівторок, 04 лютого 2020 16:56

Спогади непокірного

Нещодавно у Львові за сприяння Фундації «Будучність» та Дослідного інституту «Україніка» видано ґрунтовну працю Ярослава Стецька «30 червня 1941».

Інтерв'ю

Олександр Сич: Держава занурюється у безсистемне шарпання і втрачає свою ідентичність

Нині відбувається дезорганізація, порушення фундаментальних основ державного життя. Президент Зеленський світоглядно вихований у ментальному лоні...

03-06-2020 Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Влада бачить загрозу для себе серед проукраїнського середовища, в українській пісні, культурі та мові»

– Минув рік після перемоги Володимира Зеленського на виборах. Одне з побоювань часів виборчих перегонів...

02-06-2020 Інтерв'ю

Олександр Добровольський: «Нам треба донести не просто правдиві історичні факти, а парадигму боротьби»

Про невідомі факти з діяльності національно-визвольного руху на Донбасі у ХХ столітті «Тижню» розповів історик...

15-05-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн