13 лютого у КМЦ «Інтермеццо» відбулася презентація книги журналіста та письменника Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів». Вона складається з публіцистичних та історичних матеріалів, репортажів, спогадів та інтерв’ю за період з 1991 по 2018 рік.

Сьогоднішній випуск #fedorchuk_books присвячений двотомнику мемуарів Миколи Климишина (1909-2003), які були видані під назвою "В поході до волі" у Сполучених штатах Америки. Як учасник національно-визвольних рухів перебував під Варшавським та Львівським процесами, був засуджений польською владою до довічного ув'язнення. Більшу частину радянсько-німецької війни провів у таборі Освенцім, де був неформальним лідером українських в'язнів. Доктор наук з літературознавства.

Журналіст і публіцист Віктор Рог презентував в ефірі програми "Полудень" свою книгу "Ієрархія національних пріоритетів". Що змінилося після Революції на граниті? Чи не забагато революцій пережила Україна менше, ніж за 30 років? Чи буде ще одна революція?

Понеділок, 04 лютого 2019 10:18

Жити Україною

Не перестаю дивуватися самопожертві воїнів УПА, яким поталанило не лише вижити в горнилі буремних сорокових ХХ-го століття, але й – прорвавшись рейдами крізь «залізну завісу» у відносно вільний світ (абсолютної свободи не буває − як би не важко усвідомлювати цю філософську істину, та й чи вона потрібна окремо взятому індивіду?) – досягти там важкою працею знову ж таки відносно належного рівня матеріального благополуччя і при цьому НІ НА ХВИЛИНУ не полишаючи мрії побачити незалежну державу Україну, борні за яку вони – зі зброєю в руках – віддали найкращі роки своєї юності.

Напередодні Дня Соборності України у Києві в «Козацькому домі» відбулася презентація роману Київського обласного провідника ОУН 1946-1948 років Володимира Покотила «Лицарі золотого тризуба». Це видання проливає світло на багато історичних подій, про які й сьогодні мало знають українці, зокрема про діяльність ОУН на теренах Київської області.

Публіцистичні статті, спогади та інтерв’ю. У сумській бібліотеці ім. Шевченка презентували книгу «Ієрархія національних пріоритетів».

Цього разу автор відвідав з «Ієрархією національних пріоритетів» земляків у Ромні та Сумах.

Середа, 19 грудня 2018 16:15

Спроба авторизації світлин УПА

У видавництві «Літопис УПА» вийшов друком традиційний ілюстрований календар на 2019-й рік.

Четвер, 22 листопада 2018 17:49

Під гаслом свободи народів і людини

21 листопада в Рівному з нагоди 75-річчя проведення Першої конференції поневолених народів Сходу Європи та Азії проведено всеукраїнську науково-практичну конференцію «Боротьба з російським імперіалізмом: минуле і сьогодення», організаторами заходу виступили Український інститут національної пам’яті, Науково дослідний інститут українознавства, Рівненська обласна рада, Рівненський обласний краєзнавчий музей, ГО «Сокіл».

17 листопада у Києві відбулася презентація книги історика, автора ряду публіцистичний та теоретичних статей, редактора газети «Шлях Перемоги» Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів».

Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Стефан Романів: Терор, який був у 1932 році, і терор, що сьогодні на окупованих територіях, мають одну мету – винищення

Минулого тижня у Києві відбувся XI Світовий Конгрес Українців – ініціативи, що координує роботу 20-мільйонної...

10-12-2018 Інтерв'ю

Леонтій Шипілов: «Вибори в умовах війни: маємо бути у всеозброєнні»

  Понад місяць працює нова Центральна виборча комісія, обрана 20 вересня. Присягу прийняли 5 жовтня. Українська...

18-11-2018 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн