Понеділок, 09 вересня 2019 14:18

Мислитель. Воїн. Учитель

Нещодавно у видавництві «Посвіт» побачила світ книга про Василя Іванишина «Мислитель. Воїн. Учитель. Спогади та матеріали про Василя Іванишина» (324 с.) за редакцією професора Петра Іванишина.

Сучасне українське націоналізмознавство перебуває далеко не в найкращому стані і значно поступається рівнем свого розвитку як країнам «старої», так і «нової» Європи. Для одних і інших не стали перепоною ні загальноєвропейське «табуювання» теми націоналізму та його маніпулятивне зведення до одного ряду з нацизмом та фашизмом після Другої світової війни, ані совєтська тотальна антинаціоналістична пропаганда і нав’язування негативних стереотипів ставлення до нього на підвладних російсько-більшовицькому СССР територіях.

Івано-Франківське видавництво «Лілея-НВ» в серії спогадів «Звитяжці» з нагоди 90-річчя ОУН видало книгу спогадів Ярослава Стецька «30 червня 1941».

Четвер, 08 серпня 2019 16:18

Формула українського прориву

Нещодавно вийшли друком матеріали організованих в лютому НАЦ «УССД» Шостих Бандерівських читань «Економічний націоналізм та соціальна справедливість» (упорядники Тетяна Бойко, Юрій Сиротюк, Богдан Галайко, Костянтин Денисов).

П'ятниця, 02 серпня 2019 16:01

Збережена пам’ять

«Слово політв’язня: періодичні видання Ліги українських політичних в’язнів 1946-47 рр.». Збірник періодичних видань ЛУПВ нещодавно вийшов у Львові, впорядкований істориком Михайлом Романюком, за його ж редакцією. Редколегія: Богдан Качор, Микола Посівнич, Марія Пришляк, Михайло Романюк, Ігор Соляр.

«Наган-країна» – нова книжка публіциста Сергія Шевченка

Як влучно зауважив відомий дослідник вітчизняної науки Василь Шендеровський, українська земля подарувала людству цілу плеяду геніїв, які збагатили світову скарбницю культури й науки. (Shenderovsky V. May the Light of Science Never Die / Vasyl Shenderovsky. National Academy of Science of Ukraine, Institute of Physics of the NAS of Ukraine. − K., Akademperiodyka 2016, p. 11). Чимало з них брало активну участь у географічних дослідженнях різних районів земної кулі. (Заставний Ф.Д. Географія України: У 2-х книгах. – Львів: Світ, 1994, с. 32).

Неділя, 30 червня 2019 14:16

Ольга Мак. Каміння під косою.

Випуск книжкового блоґу #fedorchuk_books присвячено книзі «Каміння під косою» за авторства Ольги Мак (Ольги Нилівни Петрової), яка вперше побачила світ у 1973 році в Торонто. 

Вівторок, 18 червня 2019 12:08

Нове про Бандеру

В Івано-Франківську історик та громадський діяч Микола Посівнич презентував свою книгу «Степан Бандера».

Символ нації… Чергову монографію про життя та політичну діяльність лідера Організації Українських Націоналістів презентували в Івано-Франківську. Книга “Степан Бандера” – це тривала творча праця відомого історика Миколи Посівнича. Автор каже, намагався спростувати міфи та донести до читача маловідомі факти із біографії Степана Бандери.

Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

30-09-2019 Інтерв'ю

Олександр Сич: «Нарікають на ворога слабкі. Сильні – стискають зуби, роблять висновки і готуються до нового бою…»

Політичні виклики часу. Ексклюзивне інтерв’ю з заступником Голови ВО «Свобода», політологом, доктором історичних наук Олександром...

27-08-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн