У Київській міській раді відбулася презентація чергової книжки відомого українського політика, історика, одного із провідних сучасних дослідників українського націоналізму Олександра Сича.

6 грудня о 18.00 в Конференц-залі Київської міської ради, вул. Хрещатик, 36 (І поверх)

П'ятниця, 22 листопада 2019 15:22

Нове і вартісне в донцовознавстві

Надзвичайно цікаве видання нещодавно отримав від Галини Сварник. Це її книга «Книгозбірня й архів Дмитра Донцова крізь призму долі власника», яка нещодавно видана у Львові.

Понеділок, 18 листопада 2019 14:40

Про ієрархію національних пріоритетів

У Запоріжжі в залі обласної бібліотеки відбулася презентація знакової книги «Ієрархія національних пріоритетів», яку можна вважати абеткою сучасного націоналізму та «бронебійним набоєм» в інформаційній війні, автором якої є Віктор Рог – головний редактор всеукраїнського тижневика ОУН «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського націоналізму.

17 листопада о 12:00 в Запоріжжі в залі обласної бібліотеки (Соборний проспект, 142) відбудеться презентація знакової книги «Ієрархія національних пріоритетів», яку можна вважати абеткою сучасного націоналізму та «бронебійним набоєм» в інформаційній війні, автором якої є Віктор Рог – відомий громадський діяч,видавець, редактор газети ОУН (б) «Шлях Перемоги», публіцист, який завітає до столиці козацького краю. Він представить також праці Дмитра Донцова та інші видання УВС, зокрема головні праці провідних ідеологів ОУН Дмитра Мирона «Орлика» «Ідея і чин України» та Михайла Колодзінського «Воєнна доктрина українських націоналістів».

Понеділок, 09 вересня 2019 14:18

Мислитель. Воїн. Учитель

Нещодавно у видавництві «Посвіт» побачила світ книга про Василя Іванишина «Мислитель. Воїн. Учитель. Спогади та матеріали про Василя Іванишина» (324 с.) за редакцією професора Петра Іванишина.

Сучасне українське націоналізмознавство перебуває далеко не в найкращому стані і значно поступається рівнем свого розвитку як країнам «старої», так і «нової» Європи. Для одних і інших не стали перепоною ні загальноєвропейське «табуювання» теми націоналізму та його маніпулятивне зведення до одного ряду з нацизмом та фашизмом після Другої світової війни, ані совєтська тотальна антинаціоналістична пропаганда і нав’язування негативних стереотипів ставлення до нього на підвладних російсько-більшовицькому СССР територіях.

Івано-Франківське видавництво «Лілея-НВ» в серії спогадів «Звитяжці» з нагоди 90-річчя ОУН видало книгу спогадів Ярослава Стецька «30 червня 1941».

Четвер, 08 серпня 2019 16:18

Формула українського прориву

Нещодавно вийшли друком матеріали організованих в лютому НАЦ «УССД» Шостих Бандерівських читань «Економічний націоналізм та соціальна справедливість» (упорядники Тетяна Бойко, Юрій Сиротюк, Богдан Галайко, Костянтин Денисов).

П'ятниця, 02 серпня 2019 16:01

Збережена пам’ять

«Слово політв’язня: періодичні видання Ліги українських політичних в’язнів 1946-47 рр.». Збірник періодичних видань ЛУПВ нещодавно вийшов у Львові, впорядкований істориком Михайлом Романюком, за його ж редакцією. Редколегія: Богдан Качор, Микола Посівнич, Марія Пришляк, Михайло Романюк, Ігор Соляр.

Інтерв'ю

Віктор Рог: «Усе залежить від спільної праці і боротьби»

Публіцист та громадський діяч Віктор Рог завітав до Запоріжжя, щоб презентувати знакову книгу «Ієрархія національних...

20-11-2019 Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Боляєнь Сиресь: Досить «просити»! Наше право – вимагати!

Пропонуємо увазі читачів інтерв’ю ерзянського Інязора Сиреся Боляєнь із редакцією газети «Ерзянь Мастор».

30-09-2019 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн