Нещодавно в серії «Отаманія ХХ століття» Бібліотеки Історичного клубу «Холодний Яр» вийшла друком нова книга відомого дослідника Визвольної боротьби українського народу першої половини ХХ століття Романа Коваля «Батькам скажеш, що був чесним».

З ініціативи Організації Українських Націоналістів (бандерівців) створено видавничий комітет, завдання якого – підготувати до друку і видати збірник творів Степана Бандери.

Понеділок, 30 березня 2020 15:44

Осмислюючи феномен Донцова

Щойно побачив світ «Донцовський збірник» Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького, підготовлений з ініціативи Науково-дослідницького центру ім. Д.Донцова, який діє при університеті з 2015 року (керівник – доктор історичних наук, професор Олександр Ситник). Головними авторами наукового збірника виступили студенти й аспіранти університету, тому видання має значне методико-педагогічне звучання.

Вівторок, 18 лютого 2020 16:04

Євген Онацький. Портрети в профіль

В 2020 році виповнилося 126 років з дня народження та 41 рік від дня смерті Євгена Онацького, українського енциклопедиста, дипломата, учасника українського Руху Опору в Європі, відвертого критика німецького націонал-соціалізму та расової теорії, в’язня німецьких тюрем і члена ОУН.

Середа, 12 лютого 2020 14:31

Літопис УПА в нових реаліях

Видавництво «Літопис УПА» засноване в 1973 р. у Канаді колишніми вояками УПА та членами збройного підпілля ОУН, які за дорученням Проводу ОУН та Головної Команди УПА зі зброєю в руках пробилися на Захід, у вільний світ, донісши до широкого міжнародного загалу правду про героїчну боротьбу українського народу проти нацистського та більшовицького тоталітарних режимів.

Вівторок, 11 лютого 2020 16:39

Базова книга про ОУН

У рамках традиційних щорічних Бандерівських читань відбулася презентація фундаментальної праці Петра Мірчука «Нарис історії ОУН».

Вівторок, 04 лютого 2020 16:56

Спогади непокірного

Нещодавно у Львові за сприяння Фундації «Будучність» та Дослідного інституту «Україніка» видано ґрунтовну працю Ярослава Стецька «30 червня 1941».

Легендарна праця Петра Мірчука «Нарис історії ОУН» по праву вважається класикою історіографії українського націоналістичного руху. Вперше видана 1968 року в Мюнхені, книга досьогодні залишається найґрунтовнішим дослідженням на цю тематику.

Щойно вийшов у світ науковий збірник «Микола Євшан у контексті доби: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (Івано-Франківськ, 1 листопада 2019 р.)». Упорядкували книгу – Олег Баган та Євген Баран. Конференція і видання були організовані зусиллями кафедр української літератури Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника і Дрогобицького державного педуніверситету ім. І.Франка. У збірнику вміщені статті науковців із Івано-Франківська, Львова, Чернівців, Дрогобича, Калуша, малої батьківщини М.Євшана.

П'ятниця, 24 січня 2020 21:55

Генерал Вишнівський про отаманію

В рамках відзначення 100-річчя Української революції за сприяння Фундації «Вільні люди» в Запоріжжі науково-дослідним центром «Спадщина» щойно видано знакову книгу – збірку праць генерал-поручника Армії УНР Олександра Вишнівського «Повстанський рух і отаманія». Солідну наукову розвідку про автора в якості передмови подав історик Юрій Щур.

Інтерв'ю

Ігор Артюшенко: «Три виклики для Зеленського: коронавірус, Коломойський, Кремль»

Про стан в державі, актуальні українські проблеми, їх причини і шляхи можливого вирішення говоримо з...

22-03-2020 Інтерв'ю

Дзяніс Івашин: «Росія ніколи не відпустить нашу країну у вільне плавання»

Нещодавно в Києві відбулася міжнародна експертна дискусія «Гібридна війна РФ проти Білорусі», організована Недержавним аналітичним...

05-03-2020 Інтерв'ю

Як "облаштувати" Росію?

Віктор Рог у програмі «Кружляння слів»

28-02-2020 Інтерв'ю

Веб-дизайн