П'ятниця, 24 січня 2020 21:55

Генерал Вишнівський про отаманію

В рамках відзначення 100-річчя Української революції за сприяння Фундації «Вільні люди» в Запоріжжі науково-дослідним центром «Спадщина» щойно видано знакову книгу – збірку праць генерал-поручника Армії УНР Олександра Вишнівського «Повстанський рух і отаманія». Солідну наукову розвідку про автора в якості передмови подав історик Юрій Щур.

Нещодавно побачила світ загублена і забута теоретична праця визначного діяча ОУН Михайла Колодзінського «Воєнна доктрина українських націоналістів»

У Національному університеті оборони України відбулася презентація знакової книги Михайла Колодзінського «Воєнна доктрина українських націоналістів».

У Київській міській раді відбулася презентація чергової книжки відомого українського політика, історика, одного із провідних сучасних дослідників українського націоналізму Олександра Сича.

6 грудня о 18.00 в Конференц-залі Київської міської ради, вул. Хрещатик, 36 (І поверх)

П'ятниця, 22 листопада 2019 15:22

Нове і вартісне в донцовознавстві

Надзвичайно цікаве видання нещодавно отримав від Галини Сварник. Це її книга «Книгозбірня й архів Дмитра Донцова крізь призму долі власника», яка нещодавно видана у Львові.

Понеділок, 18 листопада 2019 14:40

Про ієрархію національних пріоритетів

У Запоріжжі в залі обласної бібліотеки відбулася презентація знакової книги «Ієрархія національних пріоритетів», яку можна вважати абеткою сучасного націоналізму та «бронебійним набоєм» в інформаційній війні, автором якої є Віктор Рог – головний редактор всеукраїнського тижневика ОУН «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського націоналізму.

17 листопада о 12:00 в Запоріжжі в залі обласної бібліотеки (Соборний проспект, 142) відбудеться презентація знакової книги «Ієрархія національних пріоритетів», яку можна вважати абеткою сучасного націоналізму та «бронебійним набоєм» в інформаційній війні, автором якої є Віктор Рог – відомий громадський діяч,видавець, редактор газети ОУН (б) «Шлях Перемоги», публіцист, який завітає до столиці козацького краю. Він представить також праці Дмитра Донцова та інші видання УВС, зокрема головні праці провідних ідеологів ОУН Дмитра Мирона «Орлика» «Ідея і чин України» та Михайла Колодзінського «Воєнна доктрина українських націоналістів».

Понеділок, 09 вересня 2019 14:18

Мислитель. Воїн. Учитель

Нещодавно у видавництві «Посвіт» побачила світ книга про Василя Іванишина «Мислитель. Воїн. Учитель. Спогади та матеріали про Василя Іванишина» (324 с.) за редакцією професора Петра Іванишина.

Сучасне українське націоналізмознавство перебуває далеко не в найкращому стані і значно поступається рівнем свого розвитку як країнам «старої», так і «нової» Європи. Для одних і інших не стали перепоною ні загальноєвропейське «табуювання» теми націоналізму та його маніпулятивне зведення до одного ряду з нацизмом та фашизмом після Другої світової війни, ані совєтська тотальна антинаціоналістична пропаганда і нав’язування негативних стереотипів ставлення до нього на підвладних російсько-більшовицькому СССР територіях.

Інтерв'ю

Володимир Балух: «Кримчани готові до акцій протесту»

Володимир Балух – один з найвідоміших представників українського опору в Криму. Від початку анексії півострова...

24-01-2020 Інтерв'ю

Віктор Рог: «Усе залежить від спільної праці і боротьби»

Публіцист та громадський діяч Віктор Рог завітав до Запоріжжя, щоб презентувати знакову книгу «Ієрархія національних...

20-11-2019 Інтерв'ю

Тарас Рондзістий: «Виховання патріотів – пріоритетна українська справа»

Цього року вп’яте відзначають в Україні на державному рівні День захисника України. З цього приводу...

14-10-2019 Інтерв'ю

Веб-дизайн