Михайло Колодзінський був одним з тих націоналістичних діячів, котрі на початку минулого століття, стоячи на засадах україноцентризму, виразно розуміли необхідність українського війська для здобуття і оборони власної державності, розробляли його концепцію і ставали його зародком.

Сьогоднішній випуск книжкового блоґу #fedorchuk_books присвячений мемуарам «Закарпаття у боротьбі» за авторства підполковника Армії УНР Антіна Кущинського (1897 – 1992), які вперше побачили світ друком у Буенос-Айресі в 1981 році.

Понеділок, 25 березня 2019 15:42

Зустріч у Підгайцях

15 березня в приміщенні Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського відбулася презентація книги Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів», в якій зібрані статті за значний проміжок часу, починаючи з 1991 року і закінчуючи 2018 роком.

Вівторок, 19 березня 2019 15:39

Для тих, хто закличе і поведе

14 березня з нагоди 90-річчя створення ОУН у залі бібліотеки Бережанського агротехнічного інституту відбулася зустріч із головним редактором газети ОУН «Шлях Перемоги» Віктором Рогом та істориком, громадсько-політичним діячем Олегом Вітвіцьким.

 

Понеділок, 18 березня 2019 11:42

Про шкалу національних завдань

16 березня у Центрі патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери відбулася презентація книги Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів» та праці Михайла Колодзінського «Воєнна доктрина українських націоналістів».

Над книгою "Ієрархія національних пріоритетів" Віктор Рог працював майже тридцять років. Розповідає, що це його перше велике видання. У ній розмірковує над двома питаннями: захистом української землі від окупантів та вихованням нації. До її створення у творчому доробку автора було 4 книги.

Нещодавно в Тернополі Сергій Волянюк, боєць 14-ї сотні Самооборони Майдану, кандидат історичних наук, презентував свою книгу «Історія Воєнної Округи УПА “Лисоня”».

Понеділок, 04 березня 2019 17:22

Презентація збірки поезії у Мадриді

У неділю 3 березня 2019 року  в залі парохії церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці в м. Мадриді відбулась презентація збірок поезії Валентини Гуменюк «Осінній колаж» та «Мій світ тобі», за яку авторка була нагороджена Міжнародною літературно-мистецькою премією ім. Пантелеймона Куліша.

Понеділок, 25 лютого 2019 16:34

Націоналістична воєнна доктрина

З нагоди 90-ліття ОУН, та 80-ліття смерті полковника Михайла Колодзінського підготовано до друку працю «Воєнна доктрина українських націоналістів», яка має побачити світ в середині березня. Пропонуємо увазі читачів витяги з передмови до першого видання її першої частини (1940 р.), автором якої є ймовірно Степан Ленкавський. В повному варіанті книга буде видана вперше.

Ред.

13 лютого у КМЦ «Інтермеццо» відбулася презентація книги журналіста та письменника Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів». 

Інтерв'ю

Віктор Рог: За Україну йде великий бій

Головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського...

21-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Шухевич: «Ніхто не зміг сплутати йому гри»

Про військове зростання воєначальників УПА, зокрема Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича – центральної фігури...

05-03-2019 Інтерв'ю

Юрій Менцинський: «Багатолітня боротьба українців увінчається успіхом»

Його доля характерна для сотень тисяч українців, родини яких, рятуючись від московських «визволителів», змушені були...

21-01-2019 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн