Понеділок, 21 серпня 2017 18:40

Пісні вільних людей

Вільні люди
Пісні вільних людей

За найкращими зразками української бойової патріотичної пісні – звертайся до співаника, впорядкованого та виданого Фундацією «Вільні Люди». Усі пісні з підбірки – про незламність, патріотизм, силу духу та перемоги українців. Ніяких сліз, жалю, слабкості та поразок – усього того, що створило стереотип про «сумні думи» та «тужливість» українських пісень.

«Пісня дійсно впливає на особистість, визначає її пріоритети та кумирів. Мелодії та фрази підсвідомо формують цінності та переконання молодої людини. Залежно від того, співатимемо ми про сльози, гроші, споживацькі цінності і те, як «нас кинули», чи про честь і славу предків, силу і волю будувати свою державу, такими і станемо», – говорить про завдання співаника Інна Левус, керівник Фундації «Вільні Люди».

Зазвичай, молодь співає українських пісень на таборах та вишколах – крокуючи під палючим сонцем на вимаршах, сидячи при вечірній ватрі. Фундація «Вільні Люди» підтримує молодіжні табори (наприклад, «Відвага» – табір волі та характеру, «Повстанська Ватра», Курс Вільних Людей Молодіжного Націоналістичного Конгресу; «Легіонер», «Оріяна» Національного Альянсу; різноманітні військові вишколи Вільних Людей, а тому й створили збірку пісень, які повинен знати кожен українець.

«Пісні, розміщені у співанику, не тільки виховують, а й надихають на героїзм. Тому ми передаватимемо ці збірки на фронт. Українські військові потребують джерела натхнення на подвиги, потребують підтримки та підняття бойового духу. Час від часу їх відвідують музиканти, а тому вони мають змогу поспівати», – розповідає Іван Кішка, виконавчий директор Фундації «Вільні Люди».

Учасники «Відваги» уже протестували співаники і лишилися задоволеними. На черзі – інші молодіжні табори та вишколи.

У збірці ви знайдете пісні, які в часи Козацтва та Гайдамаччини поривали до визволення від ляхів, татар, турків, московитів та інших окупантів України. Пісні, які, змішані з маршовим кроком лав Українських Січових Стрільців, Армії УНР та УГА, звучали під час розгрому більшовицького перевороту на Арсеналі, величних Кримських походів, оборони під Крутами та в геройських Зимових походах. Бойові пісні, з якими до останнього боронили рідну землю воїни Холодного Яру та які шепотом виривались із серця нових борців-підпільників Української Військової Організації та Організації Українських Націоналістів перед виконанням бойового завдання чи в тюремній келії. Пісні, що не залишали вагань в серцях воїнів Української Повстанської Армії та повстанців у радянських таборах, на яких українська молодь в діаспорі гартувалась для боротьби за визволення України. Ці пісні лунали над наметами студентів Революції на граніті та барикадами під час Революції Гідності, коли українців не злякали ні погрози, ні тюрми, ні кулі снайперів…

Отримати такі співаники можна, написавши на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Loading...

Інтерв'ю

Микола Посівнич: «Українське підпілля заміняло державні структури, не маючи своєї держави»

Чиновники, Служба безпеки України, поліція та навіть пенітенціарна служба впродовж цілого місяця допомагали дослідникам вирвати...

06-03-2018 Інтерв'ю

Націософія Олега Багана

9 лютого відзначив свій 55-річний ювілей відомий дрогобицький науковець і публіцист, керівник Науково-ідеологічного центру ім...

26-02-2018 Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн