Середа, 13 вересня 2017 16:43

Про боротьбу ОУН на Східній Україні

УІС
Про боротьбу ОУН на Східній Україні

З нагоди 75-річчя УПА в серії «Події і люди» видавництва «Літопис УПА» вийшла нова книга (вже 34) «ОУН на СУЗ в 1943-1945 рр.» (упорядник Сергій Волянюк). Це текст невідомого автора, який був підготований в націоналістичному підпіллі в 1946 році і знайдений разом з іншими документами в закопаному архіві на Тернопільщині в квітні 2007 року Богданом Пителем. Фундатором видання виступила Фундація «Спадщина» з США.

Книга складається з трьох загальних розділів: «Суспільно-політичний огляд», «Організаційна робота» і «Організаційні заключення».

Праця є цінним джерелом для дослідників боротьби ОУН і УПА. Автор подає важливі дані про національне і соціальне становище в Наддніпрянщині, висвітлює діяльність відділів УПА та структур бандерівської ОУН в центральних та східних регіонах України, аналізує обставини національно-визвольної боротьби та пропонує програмові засади для ефективної діяльності мережі ОУН у Наддніпрянщині.

Loading...

Інтерв'ю

Микола Посівнич: «Українське підпілля заміняло державні структури, не маючи своєї держави»

Чиновники, Служба безпеки України, поліція та навіть пенітенціарна служба впродовж цілого місяця допомагали дослідникам вирвати...

06-03-2018 Інтерв'ю

Націософія Олега Багана

9 лютого відзначив свій 55-річний ювілей відомий дрогобицький науковець і публіцист, керівник Науково-ідеологічного центру ім...

26-02-2018 Інтерв'ю

Коліївщина - перша національна революція у Європі

Коліївщина 1768 року - Велике Повстання козаків-гайдамаків і українського селянства чи перша національна революція у...

12-02-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн