Середа, 13 вересня 2017 16:43

Про боротьбу ОУН на Східній Україні

УІС
Про боротьбу ОУН на Східній Україні

З нагоди 75-річчя УПА в серії «Події і люди» видавництва «Літопис УПА» вийшла нова книга (вже 34) «ОУН на СУЗ в 1943-1945 рр.» (упорядник Сергій Волянюк). Це текст невідомого автора, який був підготований в націоналістичному підпіллі в 1946 році і знайдений разом з іншими документами в закопаному архіві на Тернопільщині в квітні 2007 року Богданом Пителем. Фундатором видання виступила Фундація «Спадщина» з США.

Книга складається з трьох загальних розділів: «Суспільно-політичний огляд», «Організаційна робота» і «Організаційні заключення».

Праця є цінним джерелом для дослідників боротьби ОУН і УПА. Автор подає важливі дані про національне і соціальне становище в Наддніпрянщині, висвітлює діяльність відділів УПА та структур бандерівської ОУН в центральних та східних регіонах України, аналізує обставини національно-визвольної боротьби та пропонує програмові засади для ефективної діяльності мережі ОУН у Наддніпрянщині.

Loading...

Інтерв'ю

Олег Медуниця: «У реаліях гібридної війни інформаційна безпека – на першому місці»

Сьогодні наша розмова із заступником Голови Проводу ОУН (б), народним депутатом України Олегом Медуницею. Поговоримо...

13-11-2017 Інтерв'ю

Геннадій Іванущенко: «Апеляція до нашого героїчного минулого виховує нових героїв»

Працюючи з великими масивами українських документів, що збереглися в архівах Великобританії, відомий історик та архівіст...

06-11-2017 Інтерв'ю

Добрі справи по осені рахують…

Цього року жовтень несе нам не лише традиційні церковні, професійні та державні свята. Разом з...

29-09-2017 Інтерв'ю

Веб-дизайн