Середа, 13 вересня 2017 16:43

Про боротьбу ОУН на Східній Україні

УІС
Про боротьбу ОУН на Східній Україні

З нагоди 75-річчя УПА в серії «Події і люди» видавництва «Літопис УПА» вийшла нова книга (вже 34) «ОУН на СУЗ в 1943-1945 рр.» (упорядник Сергій Волянюк). Це текст невідомого автора, який був підготований в націоналістичному підпіллі в 1946 році і знайдений разом з іншими документами в закопаному архіві на Тернопільщині в квітні 2007 року Богданом Пителем. Фундатором видання виступила Фундація «Спадщина» з США.

Книга складається з трьох загальних розділів: «Суспільно-політичний огляд», «Організаційна робота» і «Організаційні заключення».

Праця є цінним джерелом для дослідників боротьби ОУН і УПА. Автор подає важливі дані про національне і соціальне становище в Наддніпрянщині, висвітлює діяльність відділів УПА та структур бандерівської ОУН в центральних та східних регіонах України, аналізує обставини національно-визвольної боротьби та пропонує програмові засади для ефективної діяльності мережі ОУН у Наддніпрянщині.

Loading...

Інтерв'ю

Олег Баган: «Союз Тримор’я – цивілізаційна антитеза до Росії»

«Війна цивілізацій», «цивілізаційні розколи» – чуємо раз у раз в розмовах політологів. Що вкладають у...

07-08-2017 Інтерв'ю

Стефан Романів: У перспективі хотілося б домовитися про безвізовий режим з Австралією

Днями в австралійському Мельбурні закінчився ювілейний 15-й з'їзд («Здвиг») українських організацій Австралії, присвячений 70-літтю поселення...

16-07-2017 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн