П'ятниця, 27 липня 2018 18:46

Вперед, Україно!

Сергій Вересень, УІС
Вперед, Україно!

Вийшли друком матеріали ювілейних V Бандерівських читань, проведених в лютому 2018 року на тему «Місія України та національні інтереси в глобалізованому світі: візія націоналістів» (видавництво «Астролябія»).

Це видання, за словами ініціатора та організатора щорічних Бандерівських читань, директора Незалежного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Юрія Сиротюка «пропонує стратегічну дискусію про філософські підстави нашої геополітики, опційні моделі цілепокладання наших міжнародних зусиль, пошук відповіді на питання про «місце й місію України в міжнародній політиці» та амбіційні прогнози «Чи здатна Україна на власний геополітичний проект».

Наразі це лише шкіци, статті відомих вчених, прожекти політиків, візії молодих науковців. Але велика справа спочатку народжується в головах людей. очевидно, що тлом для нашої дискусії був історичний, теоретичний та практичний досвід націоналістів-попередників, які надзвичайно влучно аналізували й прогнозували міжнародну політику. Нині час за нами».

Серед авторів збірника відомі науковці Олександр Сич, Микола Посівнич, Олег Баган, Леонтій Шипілов, Петро Іванишин, Василь Деревінський, громадські та політичні діячі Олег Тягнибок, Соломія Фаріон, Сергій Пархоменко, Юрій Міндюк та ін.

Loading...

Інтерв'ю

Павло Садоха: «Португальці незалежно від політичних уподобань усі націоналісти. Нам варто на те рівнятися»

На залитій сонцем лісабонській вулиці майорить величезний синьо-жовтий стяг – українці проводять чергову акцію проти...

06-09-2018 Інтерв'ю

Сергій Кузан: «Ми повинні пережити момент становлення нації, а потім можна говорити про мультикультуралізм»

«Тиждень» поспілкувався з волонтером, заступником голови ГО «Вільні люди» Сергієм Кузаном про здорове патріотичне виховання...

05-09-2018 Інтерв'ю

Веб-дизайн